Gram.pl

Pierwsze recenzje Call of Duty: WWII wskazują na to, że mamy do czynienia z udanym tytułem

12 postów w tym temacie

A znowu gracze na steam raportują o ciągłych crashach, błędach, politycznej poprawności (usunięte wszystkie niemieckie, nazistowskie symbole w grze w której walczy się z nazistowskimi niemcami) kiepskiej kampanii i nieścisłościach historycznych. 

Czy ktoś dzisiaj jezszcze w ogóle bierze na poważnie oceny "krytyków"? IGN 9/10...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak wy, ale ja oceny od dawna mam w du**e. Może recenzje na Steamie nie są doskonałe, ale bardziej ufam losowym ludziom niż pitu pitu "recenzentów". Jeśli już to lepiej posłuchać recki jakiegoś przynajmniej w miarę rzetelnego youtubera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomimo całego hejtu na grę z uwagi na fajną (?) fabułę i akcję osadzoną w czasach II WŚ na pewno pogram...kiedyś, jak dostanę w spadku dodatkowy tydzień urlopu albo coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym filmik wprowadzający nie wspomina nic o rozpoczęciu wojny atakiem Hitlerowskich Niemiec na Polskę, tylko w Europie Zachodniej (Ktoś chyba nie zna historii albo celowo pomijają nasz kraj)xD COD jak dla mnie skończył się już dawno temu teraz to wszystko skok na kasę. A recenzjom to ja nie ufam jedynie tym napisanym przez graczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się