Gram.pl

Pierwsze recenzje Call of Duty: WWII wskazują na to, że mamy do czynienia z udanym tytułem

12 postów w tym temacie

A znowu gracze na steam raportują o ciągłych crashach, błędach, politycznej poprawności (usunięte wszystkie niemieckie, nazistowskie symbole w grze w której walczy się z nazistowskimi niemcami) kiepskiej kampanii i nieścisłościach historycznych. 

Czy ktoś dzisiaj jezszcze w ogóle bierze na poważnie oceny "krytyków"? IGN 9/10...

Ja nie wiem jak wy, ale ja oceny od dawna mam w du**e. Może recenzje na Steamie nie są doskonałe, ale bardziej ufam losowym ludziom niż pitu pitu "recenzentów". Jeśli już to lepiej posłuchać recki jakiegoś przynajmniej w miarę rzetelnego youtubera.

Pomimo całego hejtu na grę z uwagi na fajną (?) fabułę i akcję osadzoną w czasach II WŚ na pewno pogram...kiedyś, jak dostanę w spadku dodatkowy tydzień urlopu albo coś :)

Pewnie, że mamy do czynienia z udanym tytułem, hitem dziesięciolecia wręcz. Szybko wszyscy do sklepów! 

(Pieniążki z rączki do rączki :))

Poza tym filmik wprowadzający nie wspomina nic o rozpoczęciu wojny atakiem Hitlerowskich Niemiec na Polskę, tylko w Europie Zachodniej (Ktoś chyba nie zna historii albo celowo pomijają nasz kraj)xD COD jak dla mnie skończył się już dawno temu teraz to wszystko skok na kasę. A recenzjom to ja nie ufam jedynie tym napisanym przez graczy ;)

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się