Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft z siódmym dodatkiem. Battle for Azeroth ogłoszone

13 postów w tym temacie

Wszystkie CGI od Blizzarda to jest kunszt i prawdziwa uczta dla oczu. Czy jest to pierwsze jakie widziałem przy premierze Diablo czy też intro do Starcrafta II czy CGI kolejnego dodatku do WoWa. Wszystkie są kozackie, nie znam drugiej takiej firmy, która byłaby przeze mnie kojarzona z tak dobrymi renderami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisioKGB napisał:

Wszystkie CGI od Blizzarda to jest kunszt i prawdziwa uczta dla oczu. Czy jest to pierwsze jakie widziałem przy premierze Diablo czy też intro do Starcrafta II czy CGI kolejnego dodatku do WoWa. Wszystkie są kozackie, nie znam drugiej takiej firmy, która byłaby przeze mnie kojarzona z tak dobrymi renderami.

Tak, dokładnie. Zgadzam się w 100%

Swoją drogą, fajna wiadomość - Blizzard ma postawić serwer dla klasycznej wersji WoW'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Oxygar napisał:

Swoją drogą, fajna wiadomość - Blizzard ma postawić serwer dla klasycznej wersji WoW'a.

To oficjalne info? Bo jeszcze niedawno sie zapierali ze takiego nie postawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:
14 minut temu, Oxygar napisał:

Swoją drogą, fajna wiadomość - Blizzard ma postawić serwer dla klasycznej wersji WoW'a.

To oficjalne info? Bo jeszcze niedawno sie zapierali ze takiego nie postawia.

tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, spqqn napisał:

tak

To elegancko. I teraz jestem bardzo ciekaw ile z tych osób które krzyczalo o vanille, bedzie w nia naprawde gralo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co teraz chodzi w WoWie tak w ogóle? Oglądłąem jakieś tam filmiki ostatnio i polecieli na planetę Legionu, a teraz znowu biją się między sobą? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dario123 napisał:

O co teraz chodzi w WoWie tak w ogóle? Oglądłąem jakieś tam filmiki ostatnio i polecieli na planetę Legionu, a teraz znowu biją się między sobą? 

Tak. O dziwo na planecie Legionu Blizzard dał fabularne podwaliny pod kolejne rozszerzenia i wielkie zagrożenie. Ale ten dodatek będzie takim przerywnikiem, tak jak Pandaria, i będzie się skupiał na wojnie między frakcjami.

Chociaż Blizzard zapowiedział również, że zmierzymy się w tym rozszerzeniu z królową Azsharą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:
14 minut temu, Oxygar napisał:

Swoją drogą, fajna wiadomość - Blizzard ma postawić serwer dla klasycznej wersji WoW'a.

To oficjalne info? Bo jeszcze niedawno sie zapierali ze takiego nie postawia.

Link do zwiastuna: https://www.youtube.com/watch?v=TcZyiYOzsSw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorkman napisał:

Jeszcze doją tego Wowa ? XD Dajcie znać jak to już w końcu padnie.

Na pewno nie nastąpi to prędko ;) Gra nadal znakomicie się trzyma, i pomimo wielu lat bije prawie wszystkich przedstawicieli swojego gatunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować