Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: WWII - recenzja na gram.pl

4 posty w tym temacie

  • wizja II wojny światowej pełnej brutalnych scen - to chyba jakiś żart? brutalne sceny? baby, murzyni, pojękiwania, pierdzenie z lufy
     
  • przerywniki filmowe i wprowadzenia do misji - czyli standard od wielu lat, nic nowego, nic specjalnego
     
  • oprawa audiowizualna, ze szczególnym naciskiem na dźwięki w grze - moim zdaniem to jest jeden z największych minusów tej gry, dzwięk jest tam samo zniewieściały jak postacie w tej grze i mapy wyglądające jak makiety, nic konkretnego, bronie brzmią jak te z paintballa
     
  • ciekawy, klimatyczny i angażujący tryb zombie - no tak, to jest najważniejsze w grze wojennej
     
  • wyzwania motywujące do regularnych zmagań w trybie sieciowym - mnie nie zmotywowało nic, po becie mogliby mnie tylko torturować tą idiotyczną grą nic poza tym, dobrowolnie nigdy więcej nie zagram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arhoz napisał:
  • wizja II wojny światowej pełnej brutalnych scen - to chyba jakiś żart? brutalne sceny? baby, murzyni, pojękiwania, pierdzenie z lufy
     
  • przerywniki filmowe i wprowadzenia do misji - czyli standard od wielu lat, nic nowego, nic specjalnego
     
  • oprawa audiowizualna, ze szczególnym naciskiem na dźwięki w grze - moim zdaniem to jest jeden z największych minusów tej gry, dzwięk jest tam samo zniewieściały jak postacie w tej grze i mapy wyglądające jak makiety, nic konkretnego, bronie brzmią jak te z paintballa
     
  • ciekawy, klimatyczny i angażujący tryb zombie - no tak, to jest najważniejsze w grze wojennej
     
  • wyzwania motywujące do regularnych zmagań w trybie sieciowym - mnie nie zmotywowało nic, po becie mogliby mnie tylko torturować tą idiotyczną grą nic poza tym, dobrowolnie nigdy więcej nie zagram

Dobrze żę nikt nie musi myśleć tak samo jak ty ;p

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arhoz napisał:
  • wizja II wojny światowej pełnej brutalnych scen - to chyba jakiś żart? brutalne sceny? baby, murzyni, pojękiwania, pierdzenie z lufy
     
  • przerywniki filmowe i wprowadzenia do misji - czyli standard od wielu lat, nic nowego, nic specjalnego
     
  • oprawa audiowizualna, ze szczególnym naciskiem na dźwięki w grze - moim zdaniem to jest jeden z największych minusów tej gry, dzwięk jest tam samo zniewieściały jak postacie w tej grze i mapy wyglądające jak makiety, nic konkretnego, bronie brzmią jak te z paintballa
     
  • ciekawy, klimatyczny i angażujący tryb zombie - no tak, to jest najważniejsze w grze wojennej
     
  • wyzwania motywujące do regularnych zmagań w trybie sieciowym - mnie nie zmotywowało nic, po becie mogliby mnie tylko torturować tą idiotyczną grą nic poza tym, dobrowolnie nigdy więcej nie zagram

Jestem świeżo po skończeniu kampanii i z całym szacunkiem, ale te przerywniki filmowe, których doświadczyłem mogłyby z całą pewnością konkurować z najlepszymi CGI Zamieci. Wprowadzenia do misji są niesamowite, nie raz dałem się złapać na tym, że siedzę z rozdziawioną japą i oczom nie mogę uwierzyć czy oni tam live action kręcili czy to jest po prostu perfekcyjny render. Mówienie w stylu - przerywniki filmowe czyli standard od wielu lat - to śmieszny żart ze strony kolegi, polecam zagrać, sam się kolega przekona, kampania i wszystkie smaczki z nią związane są niesamowite i na pewno, jestem o tym przekonany, zapadną w pamięć na długo, w przeciwieństwie do choćby kampanii z BF1, która była... nijaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować