Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Take-Two będzie traktować gry jako usługi, w każdym tytule pojawią się mikrotransakcje

12 postów w tym temacie

No cóż, od dawna wszystko szło w tą stronę. Jeśli ludziom to pasuje, to dla mnie spoko. Sam nigdy nie zapłaciłem za małe dodatki. Mam GTA5, X-com2, AC Origins i nie wydałem dodatkowo ani złotówki, a gry nadal są bardzo fajne. Jeśli jakaś gra zatrzyma mnie na dłużej i faktycznie będzie miała ciekawą dodatkową zawartość, to może i zapłacę, ale nie czuję się zmuszany, ani oburzony obecną sytuacją. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy moj kumpel mowil mi ze nadejda czasy gdy zlozymy przedpotopowe pecety i bedziemy grac w  gryz  lat 90 tych nie wierzylem.... Coz mysel ze gdy wprowadza gry sterowane mysla a mysz i klawa odejda do lamusa  zakoncze moja przygode z tym medium i to moze sie stac nim przejde na emeryture ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i spoko. A ja i mający trochę zdrowego rozsądku gracze będziemy traktowali Take-Two, jakby nie istniało. Tym bardziej, że "Chcemy, by opcjonalne, powtarzające się opłaty dla zaangażowanych graczy pojawiły się w każdym tytule, jaki wydajemy." nie brzni nawet jak mikrotransakcje, a na "Teraz gry, które ludzie kochają, stają się częścią ich życia, wymagając nieustannego zaangażowania każdego dnia, każdego tygodnia." nie mam czasu,, bo nie mam 12 lat i musze sie zajmwać sutdiami, pracą, ogarnac om itd. I obawiam się, że w tym sporze może wygrać tylko jedna grupa. Nikt nie potrzebuje gier. Taka prawda. Nawet jak WSZYSTKIE firmy zejdą do tak niskiego poziomu (wątpliwe, dalej są i take, któe graczy nie traktują jak dojne krowy na farmie przemysłowej) to w ostatecznosci mozemy zająć sie czytanie ksiażek, albo grami planszowymi. Ale przemysł potrzebuje kasy. Więc to nie przemysł dyktuje warunki. Oni nie moga nam dac nic co jest nam niezbędne, co najwyżej coś co chcemy, a w obecnej sytuacji mozemy po prostu czerpać z innego źródła, choćby od Fatshark, Overkill, albo CDP.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym tu się martwić? Osobiście dla mnie ten news niesie jeden, jedyny przekaz: omijaj nasze gry z daleka, bo zamierzamy Cię doić jak krowę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.11.2017 o 07:46, Pajonk78 napisał:

Czym tu się martwić? Osobiście dla mnie ten news niesie jeden, jedyny przekaz: omijaj nasze gry z daleka, bo zamierzamy Cię doić jak krowę. ;)

Albo kupuj ich gry za rok lub 2-3 lata po premierze gdy wyjdzie wersja totalna z całą zawartością i będzie względnie działać np. taki Fallout 4 Goty albo Shadow of mordor GoTy który idzie dostać za niecałe 20zł w promocji a samą podstawkę za niecałe 10 zł.

To co Stack_Black napsiał to prawda oni celują w wiek 10 - 16 lat, bo bądźmy szczerzy ci prawdziwi gracze to dali sobie dawno spokój z większością gier z segmentu AAA, a jak już wracają do starych gier i ewentualnie kupią jakąś grę która ich interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować