Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 4, Cyberpunk 2077 i Gwint –; Kiciński o grach w jednym wywiadzie

8 postów w tym temacie

Życzę sukcesów. Znają się na tym co robią i robią to naprawdę dobrze. Pracowkom życzę wytrwałości i cierpliwości, a zarządowi zrozumienia i niech nie zapominają że każdą firmę tworzą ludzie. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawde ktos kiedykolwiek sadzil ze zrezygnuja z wieska, serii w produkcje której wladowali setki milionów pln? Oni po prostu staraja sie stworzyc inna serie gier, kazdy myslacy developer tak postepuje, na wypadek gdyby któras gra mu nie wyszla, badz ewedentnie nie byłoby parcia na dany typ gry, zawsze maja wybór i podwaliny pod inna serie. 

Stawiam ze po cyberpunku znowu przyjdzie czas na wiedzmina. Pytanie tylko brzmi czy dalej bedzie to geralt, bo spojrzmy prawdzie w oczy, bez niego to juz nie bedzie to samo. Z drugiej strony moze moze twórcy zrobia cos w stylu Logana - pozegnanie geralta i powitanie nowej postaci. Ale to juz moja fantazja, zanim wyjdzie kolejny wiesiek, a tego ze wyjdzie jestem akurat pewien, minie jeszcze kilka ladnych lat.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to logiczne, że otwarcie nie powiedzą "to koniec Wiedźmina, zapomnijcie o tym", dopóki jest nadzieja doputy jest zainteresowanie, a że to spółka to zainteresowanie musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin bez wiedźmina (Geralta), to nawet nie "pół wiedźmina". Mnie taki "wiedźmin" na pewno nie zainteresuje. Pomysłów na kontynuację jest sporo, a po "Gliczminie 3 Dzikim Downgrade" powinni mieć za punkt honoru zrobienie Wiedźmina 4 z epicką grafiką, tak jak obiecywali w Dzikim Gonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, terixAS napisał:

Wiedźmin bez wiedźmina (Geralta), to nawet nie "pół wiedźmina". Mnie taki "wiedźmin" na pewno nie zainteresuje. Pomysłów na kontynuację jest sporo, a po "Gliczminie 3 Dzikim Downgrade" powinni mieć za punkt honoru zrobienie Wiedźmina 4 z epicką grafiką, tak jak obiecywali w Dzikim Gonie.

Konsolowcy sie wtedy zaplacza, ze gra na PC za dobrze wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować