Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Chłodne przyjęcie Need for Speed: Payback - przegląd ocen

8 postów w tym temacie

Póki ta seria będzie tworzona przez ludzi którzy uważają "Underground" za jej korzenie i w dodatku starają się zadowolić ludzi którzy bardziej się interesują wszystkim oprócz ściganiem... to dalej to będą "Need For Sales" i każdy można ominąć szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Run i ProStreet też mają niską ocenę, a dla mnie są ulubionymi NFSami. Mimo, że NFS zaczynałem od U2, Most Wanted. Problemem Payback wydaje mi się jednak fakt, że gra posiada rozbudowany system inwazyjnych mikropłatności, czego ja nie toleruję w grze za którą trzeba zapłacić już na starcie. Nie kupię. Honor mi nir pozwala, mimo że jestem ciekaw jak gra wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy kilka ocen 80/100 i niemało z przedziału 60-79 to "chłodne"? Myślałem, że tu żadna ocena powyżej 65 nie wyjdzie, a tu luzik. Dać twórcom popatchować to i owo, zgarnąć w promocji/Origin Access i będzie świetny stosunek ceny do frajdy, jak się zdaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Karfein napisał:

Od kiedy kilka ocen 80/100 i niemało z przedziału 60-79 to "chłodne"? Myślałem, że tu żadna ocena powyżej 65 nie wyjdzie, a tu luzik. Dać twórcom popatchować to i owo, zgarnąć w promocji/Origin Access i będzie świetny stosunek ceny do frajdy, jak się zdaje.

Bo widzisz tutaj nie do konca chodzi o jakosc gry, a o mikroplatnosci. Co prawda w grze mozna wszystko odblokowac bez dodatkowych oplat, ale w pewnym momencie robi sie to juz zwykly grind. A co jak co, powtarzanie tego samego, szczególnie w grze wyscigowej, jest mocno meczace. Zamiast po kolei odblokowywac i tuningowac samochody, trzeba zebierac kase i liczyc sie z kazdym groszem, zeby sciganie mialo sens, a nawet wtedy nie jestesmy pewni ze nie bedziemy musieli powtarzac wyscigów zeby dozbierac kasy na cos potrzebnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować