Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox One X sprzedaje się powyżej oczekiwań; analitycy zmieniają prognozy

5 postów w tym temacie

Nic dziwnego, konsola nareszcie pozwala na 1080p/4K za normalne pieniądze. To, że czasem przy dynamicznej rozdziałce i 30 klatkach to już inna sprawa, która nie dla każdego jest argumentem przeciwko. Powiedzmy sobie szczerze, przeskok sprzętowy pomiędzy X1/S, a X1X jest ogromny, to tak jakby porównywać dwie generacje konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisioKGB napisał:

Nic dziwnego, konsola nareszcie pozwala na 1080p/4K za normalne pieniądze. To, że czasem przy dynamicznej rozdziałce i 30 klatkach to już inna sprawa, która nie dla każdego jest argumentem przeciwko. Powiedzmy sobie szczerze, przeskok sprzętowy pomiędzy X1/S, a X1X jest ogromny, to tak jakby porównywać dwie generacje konsol.

Zgadzam się, to chyba od dawna pierwsza konsola co się bardzo opłaca kupić względem przykładowo komputera do składania pod 4k. Ja tam jestem zadowolony z tego że podczas wydania xbonex był wysyp xbox one s na olxach i zakupiłem go za 600 plnów w wersji 1tb i z gwarancją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno dobry wybór gdy ktoś posiada PS4 i średniej klasy PC nawet gdy się nie ma TV 4k to 1080 i 60fps to moim zdnaiem już minimum jakie powinny mieć konsole. (osobiście mam całkowicie gdzieś to 4k:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować