Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Tower Assassin's Creed - recenzja - Unity wcale nie jest najgorszym Assassin's Creedem

4 posty w tym temacie

Bardzo chciałbym uzyskać odpowiedź na pytanie - czego autorka tej recenzji oczekiwała po tej grze? Bo do jasnej cholery, to przecież nic innego, jak gierka, do której robi się tematyczne klocki i podmienia teksturę postaci i tadam - mamy grę w innym uniwersum. No ale, pewnie taka gra powinna posiadać tematyczną kampanię, może nawet w pełnym 3D, renderowane cut-scenki i pełny voice acting. A to wszystko oczywiście za jedyne 0zł!!! Nie no, to tak nie działa. W Sklepie Play z pewnością jest sporo fajnych darmowych gier, ale UbiSoft nie mógłby sobie pozwolić na wydanie fabularnej gry w uniwersum w postaci takiej popierdółki. To nie jest gra do garnia godzinami, a do odpalenia na 10-15min, jeśli ktoś podchodzi do niej jak do gry, przy której spędza się całe doby to nie wiem co trzeba brać... (a takie odnoszę wrażenie z tej recki). Nie wiem też jaki trzeba mieć sprzęt, żeby taka gra zawiesiła sprzęt. U mnie na Xiaomi Redmi 4X (3/32) i Nvidii Shield Tablet LTE nie było żadnych problemów, więc może po prostu wystarczy mieć dobry sprzęt, z ogarniętym softem, a nie śmietnikw kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TTTr96 napisał:

Nie wiem też jaki trzeba mieć sprzęt, żeby taka gra zawiesiła sprzęt. U mnie na Xiaomi Redmi 4X (3/32) i Nvidii Shield Tablet LTE nie było żadnych problemów, więc może po prostu wystarczy mieć dobry sprzęt, z ogarniętym softem, a nie śmietnikw kieszeni.

U mnie na Redmi Note 4X gra przez reklamy lagowała strasznie. Po odłączeniu z sieci dopero chodziło bez problemu. Tak czy siak ta gierka to kupka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować