Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: Battlefront II - afera trwa. Teraz zahacza o Australię

8 postów w tym temacie

Uważam taki element za zło w płatnych grach. Zapłaciłem za gre i mam jeszcze płacić więcej by móc odblokować jakieś skórki postacie czy inne pierdółki. Uważam że takie praktyki powinny być napiętnowane, jednak politycy nie powinni w to ingerować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yaboll29A napisał:

Uważam taki element za zło w płatnych grach. Zapłaciłem za gre i mam jeszcze płacić więcej by móc odblokować jakieś skórki postacie czy inne pierdółki. Uważam że takie praktyki powinny być napiętnowane, jednak politycy nie powinni w to ingerować. 

Przez lata wychodziły dodatki do gier. Niedawno z jakiegoś powodu zaczęli ludzie mieć z tym problemy. Teraz jak chcą wprowadzać loot boxy, a nic nie brać za dodatkli to też źle?... (mówię tu ogólnie, a nie o bf2. skiny nie grają, nie musisz ich mieć...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To fajnie, że mogą wystawić opinie na dany temat, pytanie tylko co z tego. Jeśli nikt tego nie podłapie to ta bańka nigdy nie pęknie i sprawa ucichnie, myślę, że EA już tam smaruje komu trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz grę Super Delux itp itd  np z Season Pass , powinieneś otrzymać pełną zawartość gry . Sprzedawanie boxów z skórkami , postaciami to handel wyciętą zawartością gry. Zawsze mamy wyjście . Nie dawać się okradać , oszukiwać .

Powinniśmy otrzymać prawo do kupna PEŁNEJ zawartości gry za określoną i jawną cenę ! Można zrezygnować z zakupów od wyłudzających od ciebie pieniądze .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yaboll29A napisał:

Uważam taki element za zło w płatnych grach. Zapłaciłem za gre i mam jeszcze płacić więcej by móc odblokować jakieś skórki postacie czy inne pierdółki. Uważam że takie praktyki powinny być napiętnowane, jednak politycy nie powinni w to ingerować. 

Jak by to były skórki ze zmianą wyglądu to nikt by się do niczego nie czepiał. Tu akurat wchodzi ci gracz który wywala sporo kasy na start do jakiejś postaci i od razu na mapie jest bogiem nie do rozwalenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chacaron napisał:

Przez lata wychodziły dodatki do gier. Niedawno z jakiegoś powodu zaczęli ludzie mieć z tym problemy. Teraz jak chcą wprowadzać loot boxy, a nic nie brać za dodatkli to też źle?... (mówię tu ogólnie, a nie o bf2. skiny nie grają, nie musisz ich mieć...)

Nie zauważasz tylko jednego drobnego problemu w lootboxach, są losowe i za kasę, a to spełnia znamiona gier hazardowych, zaś gry hazardowe poddane są różnym obostrzeniom w cywilizowanych krajach.

BTW z tego co pamiętam, to gry hazardowe w Polsce podlegają koncesji, a więc dystrybutor/sprzedawca takich gier w Polsce powinien o taką koncesję wystąpić do odpowiedniego organu (z tego co pamiętam do ministerstwa finansów). Tak tylko podpowiadam urzędnikom od kontroli karno-skarbowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować