Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA 18 - fani zbulwersowani jakością gry. Przygotowali petycję

5 postów w tym temacie

W przypadku każdej firmy żal by mi było że dana firma ma takie problemy z reputacją od wielu lat już. W przypadku EA niestety uważam że na takie coś zapracowali sobie i zasłużyli. Właściwie nie smutno by mi było gdyby ta firma zniknęła kiedyś z rynku. Uważam EA za największą zakałe jako wydawca gier, seryjny morderca studiów i chciwość nie znającą granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzę EA by ich jak najpowszechniej krytykowano(słusznie zresztą) i by im się jak najgorzej powodziło. Teraz przy zapowiedziach takich gier jak Battlefront, Battlefield, Mass Effect, Dragon Age, wszystko inne co wydaje EA będziemy się bać i zastanawiać jak bardzo produkcja nasiąknie mikropłatnościami. Kiedyś z niecierpliwością się czekało by zagrać. Firma ta nie jest nam w ogóle potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA nie ma najlepszych lat. Tak od 2012 co najmniej. A właściwie wcześniej. Gracze co roku narzekaja na DLC, problemy techniczne, kiepskie gry, lootboxy i co roku kupują. Trzymajac się porównania, któego użyłem już raz dzisiaj to tak jakby facet pod prysznicem w więzieniu schylił sie po mydło, narzekał, że go wykorzystali, ale nadal codziennie 2 razy dziennie schylał się po mydło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować