Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzący patch dla pecetowej wersji Nioh doda wsparcie dla myszki

5 postów w tym temacie

Oby faktycznie coś zrobili z Torii Gate, bo na razie najczęściej występuje jakiś błąd i nie można się połączyć. :/ Mogliby też zrobić coś z random crashami - gra się zawiesza w różnych momentach: dziś po ubiciu bossa na misji dostałem zwiechę i oczywiście misję trzeba było powtórzyć...

Edytowano przez Pajonk78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Pajonk78 napisał:

Oby faktycznie coś zrobili z Torii Gate, bo na razie najczęściej występuje jakiś błąd i nie można się połączyć. :/ Mogliby też zrobić coś z random crashami - gra się zawiesza w różnych momentach: dziś po ubiciu bossa na misji dostałem zwiechę i oczywiście misję trzeba było powtórzyć...

To by po części tłumaczyło dlaczego wersja PC się marnie sprzedaje. xD Bo nie dość, że wydali porta w tragicznym stanie to jeszcze nie obsługuje najważniejszego urządzenia na PC czyli myszki.O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Numenpl napisał:

To by po części tłumaczyło dlaczego wersja PC się marnie sprzedaje.  Bo nie dość, że wydali porta w tragicznym stanie to jeszcze nie obsługuje najważniejszego urządzenia na PC czyli myszki.

Pitolicie Hipolicie - port jest bardzo dobry, zawieszenia są sporadyczne, ale mega losowe i przez to potrafią wkurzyć - np. przed momentem wywaliło mnie tuż przed walką z jednym z bossów - na szczęście kapliczka niedaleko. :) A co do grania myszką w takie gry: co kto woli - gram padem i jest mi z tym bardzo dobrze. :P

BTW: mam nadzieję, że w launcherze zmienią to tragicznie przetłumaczone Manual, bo może to i jest śmieszne, ale razi jak nie wiem co... Chyba jakieś totalne cymbały to zrobiły. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować