Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Elder Scrolls Online - darmowy tydzień w grze rozpoczyna się już dziś

6 postów w tym temacie

Odkąd próbowałem zainstalować pełną wersję - co się nie udało ze względu na KOMPLETNIE DEBILNY pomysł ściągania najpierw plików do instalacji, czyli ~80GB, by później dopiero je rozpakowywać i instalować, kolejne 80GB - po prostu zabrakło mi miejsca na dysku, a nie zamierzałem usuwać innych gier dla tej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajonk78 napisał:

Odkąd próbowałem zainstalować pełną wersję - co się nie udało ze względu na KOMPLETNIE DEBILNY pomysł ściągania najpierw plików do instalacji, czyli ~80GB, by później dopiero je rozpakowywać i instalować, kolejne 80GB - po prostu zabrakło mi miejsca na dysku, a nie zamierzałem usuwać innych gier dla tej.

Eee.... wszystikie pliki na moim kompie to niecale 250 GB. Co oni tam wsadzili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, NemoTheEight napisał:

Eee.... wszystikie pliki na moim kompie to niecale 250 GB. Co oni tam wsadzili?

Skoro zamkniete strzelaniny typu doom, czy wolf moga zajmowac po 50gb, to otwarty swiat spokojnie moze miec 80gb. I nie twierdze ze tak powinno byc i ze mnie to cieszy, ale tak po prostu dzisiaj juz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:
6 godzin temu, NemoTheEight napisał:

Eee.... wszystikie pliki na moim kompie to niecale 250 GB. Co oni tam wsadzili?

Skoro zamkniete strzelaniny typu doom, czy wolf moga zajmowac po 50gb, to otwarty swiat spokojnie moze miec 80gb. I nie twierdze ze tak powinno byc i ze mnie to cieszy, ale tak po prostu dzisiaj juz jest.

No w sumie masz rację. Ja teraz mam może 1 grę, reszt to notatki, 15 wersji pracy dyplomowej i różne programy mniej i bardziej zawodowe.
P.S. Jak to ściagnąć? Bo na stronie TES:O jest link yno do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, NemoTheEight napisał:

No w sumie masz rację. Ja teraz mam może 1 grę, reszt to notatki, 15 wersji pracy dyplomowej i różne programy mniej i bardziej zawodowe.
P.S. Jak to ściagnąć? Bo na stronie TES:O jest link yno do sklepu.

Wydaje mi sie ze https://bethesda.net/en/dashboard i tam w górnym prawym rogu launcher i wtedy juz launcherem, albo znalazlem jeszcze cos takiego https://www.elderscrollsonline.com/en-us/freeplay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować