Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy szczegóły grudniowych aktualizacji do Assassin''s Creed Origins

22 postów w tym temacie

Świetna część, imo jedna z najlepszych zaraz po dwójce. Gameplay jest mega satysfakcjonujący, główny bohater nie jest bezpółciowy, widać że może coś wnieść do otoczenia, ludzie na nim polegają. Klimat wylewa się z ekranu a ten motyw z tym ptakiem? Majstersztyk. Muzyka przypomina tą z kina nowej przygody, świetnie wpasowuje się w czas akcji, no a Egipt? Egipt jest świetny, mapa gry jest duża, a przemierzanie pustyń na tym śmiesznym wielbłądzie daje dużo frajdy, jak jak swego czasu ten motyw z Uncharted II. Grafika jest oszałamiająca, fizyka wody wgniata w fotel, wszędzie ficzery od Nvidii, a optymalizacja? 1080p/60fps na wysokich w większości lokacji nie licząc przeklętej Aleksandrii, w której już framerate lekko spada. 85% wykorzystania 12 wątków w moim Ryzenie nie wróży dobrze dla 4 jajowych i5tek, ale nie mi się o to martwić. Więcej na moim gramsajcie, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodajcie moze ze niedawno wyszedl patch z downgradem grafiki. I to bardzo fajny bo wymagania na PC sa takie same jak byly, tylko grafika gorsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To masz troszkę inne wrażenia ode mnie. Postanowiłem go kupić bo właśnie czytałem mnóstwo pozytywnych recenzji i trochę się z czasem zawiodłem.

Ja poważnie zastanawiam się czy tej grze nie brakuje systemu dialogów jak w Wiedźminie. Bo jak dodać by jakieś dialogi itp to ta gra w dużej części zaczęła by przypominać Wiedźmina 3. Duża mapa, mnóstwo znaków zapytania ale większość z nich to śmiecie. Zresztą jak w Wiedźminie gdzie szybko się nauczyłem że nic nie jest lepsze od Wiedźmińskiego rynsztunku. Misje są tak samo nudne i bezsensowne jak w poprzednich częsciach, całe szczęście wywalili te gdzie trzeba śledzić idiotów (co było o tyle bez sensu że i tak było ich widać przez ściany a timer włączał się jak nie używałeś tej opcji nawet jak koleś było obk ciebie bo nie miałeś go w polu widzenia).

Główna fabuła ma potencjał. Ale rozwija się baaaaardzo powoli. Dodatkowo skalowanie poziomów się naprawdę przyda bo ciągle jestem +5 lub +10 leveli nad obszar i wszystko pada na 1 uderzenie. Wszystko dlatego że chcę zrobić wszystko w danym obszarze. Bo nikt nie pokusił się o różne ikonki. Jedyne co się różni od zwykłych śmieci do jaskinie z artefaktami. 

Co mogę potwierdzić to to że egipt wygląda naprawdę pięknie. Kontrast między pustynią a oazami jest bardzo fajny. Przejście z piasku w zieleń robi dobre wrażenie. Ale teraz też wiem dlaczego wszyscy mówili wcześniej że AC w Egipcie to byłby kiepski pomysł. Bez dobrze wyrenderowanej wody i roślinności ta gra wyglądała by biednie. Dlatego dobrze że czekali do teraz.

Co do tego co mówi MisioKGB, wersja PC (kupiłem na PS4 po przecenie) ma 2 albo 3 systemy DRM. Efekt taki że kto legalnie kupił grę ten zarzyna swojego kompa jak dziki. Jak ktoś ma 4 rdzenie to pewnie wszystkie na 100%. Ubisoft się chyba nigdy nie nauczy. Z drugiej strony skutecznie bo to ich kolejna gra która chwile po premierze nie została złamana. Tylko pytanie czy wkurzanie graczy PC to cena warta zapłaty.

Generalnie mogę powiedzieć że jeżeli ktoś nie lubił serii AC to w Origins nie ma co szukać. Walka jest jak walenie cepem. Jak ktoś lubi robić wszystkie misje to ciągle ma za wysoki level co sprawia że zaczyna się grę "kończyć" a nie w nią "grać". Misje to nadal - idź do wielkiego X na mapie i zabij/przynieś coś. Przeciwnicy jak zwykle są kretyńscy bo gra wychodzi z siebie żeby pokazać jak źli oni są.

Fani AC będą pewnie zachwyceni bo to nadal ta sama płytka bezsensowna prosta gierka co kiedyś. Tylko teraz zamiast klikać jak wariat prawym przyciskiem myszy żeby wszystko zabić - klika się lewym. Plus taki że jest ładna. I została odświeżona w stosunku do poprzednich części. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dariuszp niema drugiej osoby na tym forum tak negatywnie do wszystkiego nastawionej . Ty wszedzie widzisz problem , wszystko jest chxjowe , ale ten twoj wiedzmin to ideal choc gra ma te same zalozenie , wez ty sie ogarnij bo czytac sie tych twoich glupot nieda. Walka walenie cepem ? A wiedzmin to for honor , strategia walki mieczem? W wiedzminie zbierales jakies super znajdzki?? Tak samo cala mapa byla zawalona smieciami , nawet gorzej bo musiales pozbierac mase smieci zeby zlozyc smieciowata zbroje. Jak ty nie widzisz , ze wiedzmin jest tak samo ,,debilna'' gra jak ac to ty poprostu fanatykiem jestes i nic wiecej . Tutaj przynajmniej czuc to uderzenie bronia a nie machanie piurem jak w wiesku. Ac probuje na sile pokazac jacy sa zli przeciwnicy , gra wychodzi z siebie ???!?! WTF?!?! W wiedzminie to jak jest ? W wiedzminie idziesz do punktu x oddalonego 100km zeby powiedziec komus pierdute i spowrotem wracasz ,naprawde majsterszyk gier z otwartym swiatem . Zdejmij ty te wiedzminiwskie klapki z oczu czlowiek bo tarabanisz takie glupoty pod kazdym newsem , ze zygac sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Stack_Black napisał:

Dariuszp niema drugiej osoby na tym forum tak negatywnie do wszystkiego nastawionej . Ty wszedzie widzisz problem , wszystko jest chxjowe 

Nie wszystko, ale akurat ta seria jest :)

Btw zobaczymy ile ta Twoja wspaniała gra dostanie nagród. Stawiam ze nie łyknie nawet 1/3 tego co wiesiek :P Aaaa i zagraj w wieska, bo widze edukowałes sie na jego temat z youtuba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TigerXp wystarczy wejsc na moj profil PSN i wszystko bedziesz wiedzial w co gralem w co nie . A te nagrody mozesz sobie zapakowac razem z tym wieskiem i wyslac w kosmos , tyle sa warte . Fallout 4 tyle dostal co twoj wiesiek buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloze sie , ze kazdy z was by dostal te same mechanizmy z inna historią na innej mapie i by sral z zachwytow jaki to wieslaw nie jest najlepszy . Porownujecie do tego wieska wszystko jakby to on stworzyl gatunek rpg a tak naprawde nic nie wprowadzil czego by jus nie bylo . Jedyne co mnie urzeklo to ten slowianski klimat i pejzaze , a tak poza tym ta gra nudzi od poczatku po litery koncowe. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Stack_Black napisał:

TigerXp wystarczy wejsc na moj profil PSN i wszystko bedziesz wiedzial w co gralem w co nie . A te nagrody mozesz sobie zapakowac razem z tym wieskiem i wyslac w kosmos , tyle sa warte . Fallout 4 tyle dostal co twoj wiesiek buahaha

Widze ze masz masz krótka pamiec. Ale to nie problem, zyjemy w czasach w których mamy internet i mozna posprawdzac rózne rzeczy. Takze sprawdz sobie ile gier roku dostał wiesiek, a ile F4. Troche poczekamy i zobaczymy ile dostanie, a raczej nie dostanie nowy AC. Kusi mnie zeby zakonczyc post "buahaha", ale ze nie mam IQ na poziomie temperatury pokojowej, to tego nie zrobie :)

BTW sprawdz jak sie odpisuje ludziom na tym forum, czlowiek uczy sie cale zycie, nawet dla Ciebie nie jest za pozno... chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no chłopaki, Wiesiek jest o niebo lepszy od każdego z Assasinów gdy w grę wchodzą dialogi, fabuła i ogólna immersja, ALE imo nie zgodzę się, że seria od Ubi jest płytka. Płytki to jest ostatni Mass Effect, z serią zabójcy jestem od początku i pomimo lepszych i gorszych części jarałem się prawie każdą z osobna i tak samo teraz jaram się Egiptem. Jasne, gra zarzyna mi PieCa, ale po to go przecież kupiłem, nie będzie stał i pachniał :). System walki jest zrobiony sprawniej, w porównaniu do poprzednich odsłon czujemy, że bicie tych jełopów sprawia większą frajdę niż w porzednich częściach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TigerXp piszesz mi jak sie odp odpisuje ludziom na tym forum a ty jak odp w tym momencie ?? Spojrz na miska , tez rzadko sie z nim zgadzam , ale szacunkiem go darze . Ty na sile probujesz grac inteligentnego , a tak naprawde sloma z butow sie sypie. To , ze ty rozkladasz obelgi na dwa zdania a ja pisze , ze po prostu jestes debil , to jaka jest w tym roznica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Stack_Black napisał:

TigerXp piszesz mi jak sie odp odpisuje ludziom na tym forum a ty jak odp w tym momencie ?? Spojrz na miska , tez rzadko sie z nim zgadzam , ale szacunkiem go darze . Ty na sile probujesz grac inteligentnego , a tak naprawde sloma z butow sie sypie. To , ze ty rozkladasz obelgi na dwa zdania a ja pisze , ze po prostu jestes debil , to jaka jest w tym roznica?

Przyznaj sie ze sprawdziles ile F4 łyknął nagród i nie wiesz jak sie do tego odniesc, wiec postanowiłes zrobic wycieczke osobistą? :D

Az tak sie uniosłes ze nie dosc ze jawnie mnie obrazasz, dalej nie uzywajac opcji odpisz, to jeszcze dodajesz post pod postem. Klawo.

BTW 12 minut myslałes nad tym jednym zdaniem? To musi byc jakis rekord :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od poczatku wiedzialem , ze fallout nie ma az tyle nagrod , chodzilo mi bardziej o to , ze jesli dostal ich z 50 to ile wogole warte sa teq nagrody skoro kazdg wie , ze nie zasluguje nawet na jedna. Dopisalem ci po 12 minutach bo sobie pomyslalem , ze mozesz nie zalapac ocb (moze za bardzo cie niedoceniam buahahaha). Po co mam uzywac opcji odp ?? Nikt tu nie jest taki ograniczony zeby nie wiedziec , ze caly czas do ciebie bije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Stack_Black napisał:

 Fallout 4 tyle dostal co twoj wiesiek buahaha

 

21 minut temu, Stack_Black napisał:

Od poczatku wiedzialem , ze fallout nie ma az tyle nagrod

Tia :D Ewidentnie wiedziales.

22 minuty temu, Stack_Black napisał:

buahahaha

Mam wrazenie ze jestes coraz bardziej zdesperowany.

23 minuty temu, Stack_Black napisał:

bije.

To moze sie umyj jak od Ciebie bije? :D powinno pomóc. 

Swoja droga ta rozmowa juz dawno temu stała sie bezsensownym offtopem, tylko czekac az wpadnie tutaj jakis mod, o ile jeszcze tacy tutaj funkcjonuja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w tvn wyrywasz z kontekstu, pogratulowac. Ale tak to jest jak juz dawno sie zorientowales  ,ze nie masz sie czym bronic. A tak wogole to trzeba zaczac od tego , ze nie do ciebie zaczalem pisac i sie przyslowiowo wpierd...... w nie swoje i zgrywasz inteligenta jak zawsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Stack_Black napisał:

 Ale tak to jest jak juz dawno sie zorientowales  ,ze nie masz sie czym bronic. 

A przepraszam bardzo, przed czym mam sie niby bronic? Bronic mozna na przyklad teze, sek w tym ze ja zadnej tezy tutaj nie przedstawilem, wiec ciezko jest bronic cos czego nie ma. Moglbym napisac np ze nowy AC ssie pałe, tylko ze to by nie była teza, a fakt.

3 minuty temu, Stack_Black napisał:

A tak wogole to trzeba zaczac od tego , ze nie do ciebie zaczalem pisac i sie przyslowiowo wpierd...... 

Wiesz co, mysle ze musisz napisac do administracji forum i zlozyc zazalenie na moja osobe, ze sie wpierd... w czyjes rozmowy na forum. Zrobia ze mna porzadek w moment. Jakim ja prawem w ogóle wypowiadam sie tutaj.

16 minut temu, Stack_Black napisał:

w nie swoje i zgrywasz inteligenta jak zawsze. 

Ty za to nawet udawac inteligentnego nie potrafisz :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować