Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

God of War - wyciekła data premiery

4 posty w tym temacie

A pamietam o tej grze, to jedna z tych którą zapowiedzieli jako promo system seller konsoli, a wyjdzie x lat później? Devsi mogą sobie przybić piątkę z tymi od tej gry coop w klimatach wieziennych i z BioWare i ich nowym dziełem, które jest dopiero w powijakach. Bez kitu, ale pokazywanie na targach gier, które jeszcze nie istnieją imo powinno być karalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisioKGB napisał:

A pamietam o tej grze, to jedna z tych którą zapowiedzieli jako promo system seller konsoli, a wyjdzie x lat później? Devsi mogą sobie przybić piątkę z tymi od tej gry coop w klimatach wieziennych i z BioWare i ich nowym dziełem, które jest dopiero w powijakach. Bez kitu, ale pokazywanie na targach gier, które jeszcze nie istnieją imo powinno być karalne.

Kolego, ale ja jakoś nie przypominam sobie God Of War na jakim kolwiek zwiastunie przed premierą Ps4, nie mówiąc o informacji w postaci system seller. Wiem za to że miał być Deep Down, który chyba umarł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kash28 napisał:

Kolego, ale ja jakoś nie przypominam sobie God Of War na jakim kolwiek zwiastunie przed premierą Ps4, nie mówiąc o informacji w postaci system seller. Wiem za to że miał być Deep Down, który chyba umarł...

14 czerwca 2016 roku gra została zapowiedziana na E3, to szmat czasu. System seller to tylko moja opinia, bo imo właśnie tym będzie. Deep Down to bardzo dobry przykład, zgadzam się. Kolejna gra, Way Out, zapowiedziana w czerwcu 2017 roku, premiera przesunięta na 2019 rok. Days Gone, Death Stranding, to tylko kolejne przykłady. Po co te gry pokazywać tak wcześnie, po co pokazywać sam pomysł, render, cokolwiek bez żadnych konkretów bądź nawet gorzej - po co pokazywać 10 minutowy gameplay dając złudne wrażenie, że prace idą pełną parą w momencie gdy jedyne co zrobił dev to właśnie jedna mapa z krótkim momentem z gry, którego w finalnej wersji może przecież w ogóle nie być, a i tak się też zdarzało.

Edytowano przez MisioKGB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować