Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Souls doczeka się remastera?

9 postów w tym temacie

Nie pogradziłbym wersją na PC: dopiero niedawno scalakowałem 2 pierwsze części, ale z chęcią bym wrócił do jedynki. ;) Choć na razie Nioh w całości absorbuje mój czas na granie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demon's Souls to priorytet dla mnie.  Część pierwszą już ukończyłem. Remaster pewnie kupię przy jakiejś promocji ze względu na sentyment. Żadna z kolejnych części nie miała już tak genialnych boss'ów

Demon's Souls kupiłbym od razu w pre order'ze. PS3 nie zamierzam nabywać, więc remaster byłby "hot potato" moich gier. "Musisz to mieć" - dosłownie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dark souls już ukończyłem. Remaster pewnie kupię przy jakiejś promocji ze względu na sentyment. Żadna z kolejnych części nie miała już tak genialnych boss'ów

Demon's Souls to priorytet dla mnie. Kupiłbym od razu w pre order'ze. PS3 nie zamierzam nabywać, więc remaster byłby "hot potato" moich gier. "Musisz to mieć" - dosłownie.

Czy jest jakaś opcja by edytować istniejący już post?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie Remaster Dark Souls 2 z wszystkimi dodatkami na PC i czy będzie na platforme Staem jak pierwsza i druga część i czy będzie Dark Souls Remaster  w całości w pełnej polskiej wersji językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować