Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars Battlefront II - dyrektor finansowy EA w kilku słowach o mikrotransakcjach

8 postów w tym temacie

Ale bzdury. Podekscytowanie I frajda z płacenia za zablokowaną postać w grze którą się kupiło? Bo firma postanowiła dać jej cenę 60 000 kredytów gdzie jeden mecz daje Ci 300 niezależnie czy jesteś najlepszym czy najgorszym graczem.

Sprawa jest prosta. Byli zbyt chciwi i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego juz sie nawet komentowac nie chce. To ze sa zwykłymi sepami to mozna im wybaczyc, w koncu kazdy kombinuje jakby tu zarobic. Ale tych ich glupich tlumaczen juz nie, przeciez oni nawet nie staraja sie wymyslic w miare inteligentnej sciemy. Pieprza takie glupoty, ze ma sie wrazenie jakby mieli zamiar wciasnac ten kit dla chłopa pańszczyźnianego, a nie dla w miare ogarnietych ludzi siedzacych w temacie i wiedzacych czego chca. Ostatnia gra jaka kupiłem od nich to BFBC2, chwile pogralem na originie i jak dla mnie to koniec z ta firma. Naprawde nie wiem jaki hit musieliby wydac, zebym sie zdecydował to kupic. W sumie dla nich zadna strata, i tak dawałem mało zarobic. Niech zarabiaja na frajerach i mikrotransakcjach ile chca. Ja mam tylko nadzieje ze poczuja sie na tyle bezkarni i w koncu wytna numer za który pobanuja ich rządy panstw, poleca na łeb na szyje na giełdzie i wszystko sie posypie. Wiem ze to marzenia scietej głowy, ale przyznajcie ze sami byscie to z checia zobaczyli. A ze rynek nie lubi pustki, to zaraz na ich miejsce pojawił by sie ktos inny, miejmy nadzieje troche rozsadniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli będę sprzedawać grę za 5$, zrobię jeden item na który trzeba farmić przez 10 000 godzin i powiem:

"10 000 godzin rozgrywki za 5$ super oferta" ... szkoda gadać, z taką logika to gry powinny kosztować 5000$?

Gracze powinni płacić za gry jak za prąd czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten człowiek jest chory. EA traci już 6mld USD od rozpoczęcia gó**o burzy, a może stracić wiecej - monopol od Disney'a na gry z uniwersum. Najbardziej hejtowany komentarz na reddit I kilka innych niechlubnych rekordów, a on dalej idzie w zaparte. Przypomina mi czarnego rycerza z Monthy Pythona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doctorwho napisał:

Mogli by sobie wstydu zaoszczędzić i przestać się wypowiadać...

Muszą coś powiedizeć, bo firma trafi tony kasy. Problem w tym, że zamaist przyznać się do błędu i faktycznie uratować sytuację, ludzie z coraz wyższego szczebla EA cały czas próbują wmówić opini publicznej, ze sa super i nie zrobili żadnego błedu. W efekcie to już wyrasta poza SW:B II i gracze będą coraz bardziej tracili ufność w poprawę. A za utratą renomy i klientów idzie utrata pozycji na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toshi3 napisał:

Czyli będę sprzedawać grę za 5$, zrobię jeden item na który trzeba farmić przez 10 000 godzin i powiem:

"10 000 godzin rozgrywki za 5$ super oferta" ... szkoda gadać, z taką logika to gry powinny kosztować 5000$?

Gracze powinni płacić za gry jak za prąd czy co?

Dokładnie tak myśli ten facet. Prawda jest taka, że gracze przestaja grać w grę jak ja skończa, a w wypadku meczowych multi - jak im sie znudzi. Przy czym nie a nudniejszej rzeczy od grindowania w połeczeniu z monotonią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować