Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Destiny 2: Klątwa Ozyrysa - dodatek blokuje dostęp do części gry w podstawowej wersji

6 postów w tym temacie

To co Amerykańskie firmy wyprawiają na rynku gier i to całkowicie bezkarnie powala. Jak dobrze ,że przez takie firmy jak EA, Ubi , teraz Bungie odechciało mi sie kupować nowe gry, kupuje gry które juz parę lat sa na rynku ich cena to po kilkanaście zł. Obecne ceny po 200zł nie dla mnie mimo ,że mnie stać ale znam wartość pieniądza w stounku do jakości produktu jaki mogę otrzymac za takie pieniądze a ten jest bardzo marny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bitewniak napisał:

To co Amerykańskie firmy wyprawiają na rynku gier i to całkowicie bezkarnie powala. Jak dobrze ,że przez takie firmy jak EA, Ubi , teraz Bungie odechciało mi sie kupować nowe gry, kupuje gry które juz parę lat sa na rynku ich cena to po kilkanaście zł. Obecne ceny po 200zł nie dla mnie mimo ,że mnie stać ale znam wartość pieniądza w stounku do jakości produktu jaki mogę otrzymac za takie pieniądze a ten jest bardzo marny.

Hh

Bitewniak napisał:

To co Amerykańskie firmy wyprawiają na rynku gier i to całkowicie bezkarnie powala. Jak dobrze ,że przez takie firmy jak EA, Ubi , teraz Bungie odechciało mi sie kupować nowe gry, kupuje gry które juz parę lat sa na rynku ich cena to po kilkanaście zł. Obecne ceny po 200zł nie dla mnie mimo ,że mnie stać ale znam wartość pieniądza w stounku do jakości produktu jaki mogę otrzymac za takie pieniądze a ten jest bardzo marny.

A ja polecam wartościowsze pochodne indyków, takie jak świetny Grim Dawn. Tam nie masz wrażenia, że kupujesz pół gry, a reszta jest w DLC. Z EA pożegnałem się już dawno, a z Ubisyfem nawet jeszcze dawniej, więc jak frajerzy chcą być dojeni z kasy w tych tak zwanych gra AAA to niech cierpią.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bitewniak napisał:

To co Amerykańskie firmy wyprawiają na rynku gier i to całkowicie bezkarnie powala. Jak dobrze ,że przez takie firmy jak EA, Ubi , teraz Bungie odechciało mi sie kupować nowe gry, kupuje gry które juz parę lat sa na rynku ich cena to po kilkanaście zł. Obecne ceny po 200zł nie dla mnie mimo ,że mnie stać ale znam wartość pieniądza w stounku do jakości produktu jaki mogę otrzymac za takie pieniądze a ten jest bardzo marny.

Ja już dawno porzuciłem kupowanie gier AAA i wszystkim to odradzam. Sa nudne, wtórne, płytkie, ubogie i nastawione na mikropłatności. Ale po za tymi 3-4 wiekszymi firmami sa tysiace miejszych i polecam je wspierać.  Gry o wiele lepszej jakości. Ludzie ślepo przywiazali się że gry to ubi, ea, activision. A to tylko 3 firmy na całym rynku. EA mało gier wydaje rocznie, a patrzac na ich raporty finansowe gdyby nie licencja fifa to juz by dawno padli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezła akcja: kupujesz grę, która oferowała jakąś konkretną zawartość, ale wydaliśmy dodatek, który blokuje Ci część tego co było dla Ciebie dostępne do tej pory, ale tylko do czasu, aż też go kupisz - wtedy ponownie odblokuje Ci się to, za co już wcześniej zapłaciłeś. Jedyny cytat, który przychodzi mi na myśl w tej sytuacji to ten Adasia Miauczyńskiego z Dnia Świra: "Dżizas, kur..., ja pier..." To już jest naprawdę czyste skur...syństwo i tyle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mało tu narzekania... W dodatek tłukę łącznie już pięć godzin i jeszcze nie przeszedłem wszystkiego co wrzucilli... Kampania jest naprawdę fajna... Bungie powinno skoncentrować się na takiej długości wątkach fabularnych.. Dać ich więcej. Realizacja Klątwy Ozyrysa jest znacnzie lepsza według mnie aniżeli głównego wątku z podstawki. Jak za 80zł całkiem dobry wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować