Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dobre rokowania na przyszłość - wrażenia z bety Pillars of Eternity 2: Deadfire

7 postów w tym temacie

Ja wiem, że to może nie do końca o to chodzi w tego typu grach i że Obsidian celował w styl retro, ale grafika jest po prostu brzydka. W D:OS2 jeszcze nie grałam, ale po screenach i filmikach widać, że tam dało się to zrobić dobrze. A nawet w Shadworun, który ma styl trochę komiksowy, lokacje wyglądają slicznie i oprawa graficzna dodaje dużo do atmosfery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenr1r napisał:

Ja wiem, że to może nie do końca o to chodzi w tego typu grach i że Obsidian celował w styl retro, ale grafika jest po prostu brzydka. W D:OS2 jeszcze nie grałam, ale po screenach i filmikach widać, że tam dało się to zrobić dobrze. A nawet w Shadworun, który ma styl trochę komiksowy, lokacje wyglądają slicznie i oprawa graficzna dodaje dużo do atmosfery.

Taa grafika słaba... chyba ktoś nie oglądał wcześniej żadnych gameplay'i na youtube itd grafika jest przepiękna i jeszcze takiej w tego typu grach nie było wcześniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby ta gra okazała się najlepszym rpgiem, musiałaby przebić Planescape'a, Age of Decadence i nowe Divinity. Nie jest to niewykonalne, ale na pewno bardzo trudne, sądząc po ostatnich tytułach, które ośmielają się nazywać rpgami. Niemniej ja też kibicuję temu tytułowi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xelos_Iterion napisał:

Żeby ta gra okazała się najlepszym rpgiem, musiałaby przebić Planescape'a, Age of Decadence i nowe Divinity. Nie jest to niewykonalne, ale na pewno bardzo trudne, sądząc po ostatnich tytułach, które ośmielają się nazywać rpgami. Niemniej ja też kibicuję temu tytułowi. 

Nie przebije, z tego co widziałem. Ale wydaje się troszeczkę lepsze niż nowe Pillarsy, więc nawet jeśli nie czołówka, to jedno z pierwszych miejsc w peletonie zapewnione. Ja osobiście mam wielką ochotę zagrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować