Gram.pl

God of War - Kratos będzie w przyszłości bił się z bogami Majów i Egipcjan?

7 postów w tym temacie

Zły pomysł. Kratos to właściwie najgorszy element tej gry. Podobały mi się jego ostrza a to właśnie je wyrzucili a Kratka zostawili. Rzeź każdej cywilizacji jedna po drugiej jest już mocno naciągane. Już ta część zgrzyta. Z nowym bohaterem dałoby radę ale tak to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Colidor napisał:

„jedne warunek” - jeden...

kolejną kawkę? ;)

Już trzecia będzie w takim razie... Za chwilę będzie zawał.

Poprawione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sinirio napisał:

Zły pomysł. Kratos to właściwie najgorszy element tej gry. Podobały mi się jego ostrza a to właśnie je wyrzucili a Kratka zostawili. Rzeź każdej cywilizacji jedna po drugiej jest już mocno naciągane. Już ta część zgrzyta. Z nowym bohaterem dałoby radę ale tak to...

Ja właśnie nie lubiłem poprzednich odsłon po jedynce nawet nie patrzyłem na inne części. Za to ten God of War pasuje mi idealnie nawet z Kratosem. Z brodą i w spodniach lepiej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odwołanie się do serii Uncharted ok ale do serii Assassins Creed już nie bardzo, co roku to samo w innym settingu no nie widzę tego. Wolę God of War co 2-4 lata ale porządnie zrobionego na odpowiednim poziomie z jakimiś nowościami, które nie są robione na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.01.2018 o 17:00, Komandor1791 napisał:

Odwołanie się do serii Uncharted ok ale do serii Assassins Creed już nie bardzo, co roku to samo w innym settingu no nie widzę tego. Wolę God of War co 2-4 lata ale porządnie zrobionego na odpowiednim poziomie z jakimiś nowościami, które nie są robione na siłę.

A kto powiedział, że kolejne odsłony będą wydawane co rok?

Akurat AC to świetna marka i ja właśnie tego od niej oczekuję: nowy setting, czasy, miejsce akcji + zmiany a la Origins.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się