Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kto się boi wtórnego analfabetyzmu? Felieton Trafienie Krytyczne

2 posty w tym temacie

Wypieranie pisma przez inne media samo w sobie nie jest złe. Sam osobiście nie mam zamiaru jakoś z tego powodu rozpaczać. Są tendencje, których zatrzymać się po prostu nie da i można albo się z tym pogodzić, albo zostać w tyle. Mnie bardziej martwi co innego, a mianowicie że owa "rewolucja" odbywa się w najmniej odpowiednim do tego momencie, to znaczy w chwili, kiedy jesteśmy świadkami powszechnego zidiocenia młodych ludzi, a co najlepiej jest obnażane właśnie przez ich zdolność (taa...) wypowiadania się w piśmie. Chciałoby się powiedzieć, że ta cała banda nieuków po prostu na taką rewolucję nie zasługuje. Powinni zostać na piśmie zbesztani i na piśmie wytępieni. Kilka lat temu czytanie jakiegokolwiek forum jedynie podnosiło mi ciśnienie. Dzisiaj czytać już się po prostu boję, bo nie wiem, czy będę w stanie znieść taki bezmiar beznadziei i tępactwa, jak się tu szerzy. Co gorsza, widać to już nawet po artykułach wielu serwisów. Nawet na gramie wypowiada się jedna pani, której pisarskie niechlujstwo i niewiedza wołają o pomstę do nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować