Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Citizen zebrało w minionym roku znacznie więcej niż wszystkie gry z Kickstartera

16 postów w tym temacie

Wszyscy placza o mikrotransakcje u EA i rockstara, o downgrady u ubi, a tutaj prosze panstwa nie wiadomo skad na prowadzenie wyszedl prawdziwy król robienia graczy w konia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:

Wszyscy placza o mikrotransakcje u EA i rockstara, o downgrady u ubi, a tutaj prosze panstwa nie wiadomo skad na prowadzenie wyszedl prawdziwy król robienia graczy w konia.

A w którym miejscu to gracze są robieni w konia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra moim zdaniem mocno przehypowana. Nie twierdzę, że zła czy coś, ale nie rozumiem dlaczego zebrała tyle pieniędzy. Wątpię by to był jakiś super hit. Gdyby to było coś jak Eve Online, tylko każdy statek potrzebowałby załogi złożonej z graczy, na planetach były by ogromne miasta, a sama gra byłaby mmo to bym zrozumiał, że to byłby przełom czy coś. Ale czym ta gra się wyróżnia aż tak bardzo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:
3 minuty temu, Defcon4 napisał:

A w którym miejscu to gracze są robieni w konia?

W kazdym.

Bardzo wyczerpująca odpowiedź... Taka wsam raz dla kogoś kto nie ma nic do powiedzenia. 

Spodziwałem się czego bardziej konkretnego. Jakis przykładów z Twojego doświadzenia z tą produkcją a tu taki zawód. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oxygar napisał:

Gra moim zdaniem mocno przehypowana. Nie twierdzę, że zła czy coś, ale nie rozumiem dlaczego zebrała tyle pieniędzy. Wątpię by to był jakiś super hit. Gdyby to było coś jak Eve Online, tylko każdy statek potrzebowałby załogi złożonej z graczy, na planetach były by ogromne miasta, a sama gra byłaby mmo to bym zrozumiał, że to byłby przełom czy coś. Ale czym ta gra się wyróżnia aż tak bardzo? 

No właśnie wyróżnia się tym wszystkim co napisałeś, czyt. złożone załogi, miasta na planetach, MMO oraz wiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Defcon4 napisał:

Bardzo wyczerpująca odpowiedź... Taka wsam raz dla kogoś kto nie ma nic do powiedzenia. 

Spodziwałem się czego bardziej konkretnego. Jakis przykładów z Twojego doświadzenia z tą produkcją a tu taki zawód. 

Po prostu tyle razy sie wypowiadalem na ten temat, ze juz mi najnormalniej szkoda klawiatury. Co ciekawe fanbojstwo tej gry jest na poziomie nieosiagalnym dla innych fanboji.

Z checia podyskutowałbym z Toba o doswiadczeniach, ale akurat nie gralem w ta produkcje. Jak sie domyslam Ty pewnie tez w to nie grales i tutaj wlasnie robi sie najciekawiej. Mamy fanboji roznych serii, AC, GTA, od jakiegos czasu wiedzmina. I czy te gry sie komus podobaja czy nie, to kwestia dyskusyjna, ale maja jedna rzecz wspolna... juz wyszly :) Tutaj za to mamy ludzi którzy sa gotowi pokroic swoje przyrodzenie w talarki za gre która jeszcze nie wyszla, zebrała znacznie wieksza sume niz potrzebowała, z kilka razy przenoszona premiera itp itd. 

Takze bije sie w piers i oznajmiam: nie gralem, nie mam doswiadczen, moja wina, moja wina, moja.... . I teraz z checia wyslucham jakie Ty masz doswiadczenia i zaznaczam ze filmiki na yt to nie jest doswiadczenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:
10 minut temu, Defcon4 napisał:

Bardzo wyczerpująca odpowiedź... Taka wsam raz dla kogoś kto nie ma nic do powiedzenia. 

Spodziwałem się czego bardziej konkretnego. Jakis przykładów z Twojego doświadzenia z tą produkcją a tu taki zawód. 

Po prostu tyle razy sie wypowiadalem na ten temat, ze juz mi najnormalniej szkoda klawiatury. Co ciekawe fanbojstwo tej gry jest na poziomie nieosiagalnym dla innych fanboji.

Z checia podyskutowałbym z Toba o doswiadczeniach, ale akurat nie gralem w ta produkcje. Jak sie domyslam Ty pewnie tez w to nie grales i tutaj wlasnie robi sie najciekawiej. Mamy fanboji roznych serii, AC, GTA, od jakiegos czasu wiedzmina. I czy te gry sie komus podobaja czy nie, to kwestia dyskusyjna, ale maja jedna rzecz wspolna... juz wyszly  Tutaj za to mamy ludzi którzy sa gotowi pokroic swoje przyrodzenie w talarki za gre która jeszcze nie wyszla, zebrała znacznie wieksza sume niz potrzebowała, z kilka razy przenoszona premiera itp itd. 

Takze bije sie w piers i oznajmiam: nie gralem, nie mam doswiadczen, moja wina, moja wina, moja.... . I teraz z checia wyslucham jakie Ty masz doswiadczenia i zaznaczam ze filmiki na yt to nie jest doswiadczenie. 

Dzięki za szczerość. Miałem nadzieję, że dowiem się czegoś konkretnego. Z racji tego że grałem dawno temu w Wing Commandera i Freelancera. I uważam je za jedne z najlepszych sapacesimów zaraz po Descent Freespace a na Twichu sporo na żywo jest streamów wróciły wspomnienia i pomyślałem o wypróbowaniu tej gry. 

Liczyłem na jakieś rzetelne info poprostu a nie grafomanię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Defcon4 napisał:

Liczyłem na jakieś rzetelne info poprostu a nie grafomanię. 

Rzetelne info o grze która nie wyszla? Która robia juz ile? 5 lat? 6? Z kilka, jak nie kilkanascie razy przekladana premiera? Na która zbierali kilka baniek, dostali prawie 200 i dalej nie ma daty premiery?

14 minut temu, Defcon4 napisał:

 wróciły wspomnienia i pomyślałem o wypróbowaniu tej gry. 

Czyli jakosc i sukces gry opierasz na filmikach i swoim sentymencie do produkcji sprzed 20 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:
7 minut temu, Defcon4 napisał:

Liczyłem na jakieś rzetelne info poprostu a nie grafomanię. 

Rzetelne info o grze która nie wyszla? Która robia juz ile? 5 lat? 6? Z kilka, jak nie kilkanascie razy przekladana premiera? Na która zbierali kilka baniek, dostali prawie 200 i dalej nie ma daty premiery?

14 minut temu, Defcon4 napisał:

 wróciły wspomnienia i pomyślałem o wypróbowaniu tej gry. 

Czyli jakosc i sukces gry opierasz na filmikach i swoim sentymencie do produkcji sprzed 20 lat?

A nie... Dlatego, że dwie z nich robił ten sam facet co robi Star Citizen. A skoro dwadzieścia lat temu zrobił dwie zajefajne gry, które przeszły do legendy SpaceSimów. To i tym razem jest spore prawdopodobieństwo, że zrobi trzecią. A zasadniczo czwartą bo w portfolio ma też świetnego Starlancera. 

Dlatego byłbym bardzo wdzięczny i zobowiązany gdybyś podzielił się tym na jakiej podstawie uważasz, że developer z ogromnym doświadczeniem nagle postanowił wszystkich nabić w butelkę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Defcon4 napisał:

A nie... Dlatego, że dwie z nich robił ten sam facet co robi Star Citizen. A skoro dwadzieścia lat temu zrobił dwie zajefajne gry, które przeszły do legendy SpaceSimów. To i tym razem jest spore prawdopodobieństwo, że zrobi trzecią. A zasadniczo czwartą bo w portfolio ma też świetnego Starlancera. 

No wlasnie nie. Branza ewoluuje, to ze ktos 20 lat temu zrobil jakas dobra gre, nie znaczy ze teraz powtórzy sukces. 

17 minut temu, Defcon4 napisał:

Dlatego byłbym bardzo wdzięczny i zobowiązany gdybyś podzielił się tym na jakiej podstawie uważasz, że developer z ogromnym doświadczeniem nagle postanowił wszystkich nabić w butelkę? 

Juz chyba to napisałem. Wieczne zbieranie kasy, przekladanie premiery, zmiany w planach. Dla mnie to jest oczywiste ze to jedna wielka sciema. Moze jestem troche zgorzkniały, ale patrzac na to co sie dzieje w branzy szybciej uwierze dla mietka spod sklepu ze przestanie pic, niz dla tych wszystkich deweloporów u których kazda gra to przełom, a rozgrywka jest wrecz epicka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym innym jest wieczne zbieranie kasy, przekładanie premier, oraz zmiany w planach bez żadnego uzasadnienia i dowodów że produkcją sie rozwija, a czym innym kiedy są regularne sprawozdania, raporty i prezentacje postępów nie wspominając już o znaczących update'ach.

Defcon4 Śledzę tą produkcję od samego początku i staram się być względem jej w miarę obiektywny, mimo że sam bardzo kibicuję tej produkcji bo bardzo przypomina mi serię Freespace któreą wprost uwielbiam, więc jakbyś miał jakieś pytania to wal śmiało, postaram się odpowiedzieć jeśli będę potrafił :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:
16 minut temu, Defcon4 napisał:

A nie... Dlatego, że dwie z nich robił ten sam facet co robi Star Citizen. A skoro dwadzieścia lat temu zrobił dwie zajefajne gry, które przeszły do legendy SpaceSimów. To i tym razem jest spore prawdopodobieństwo, że zrobi trzecią. A zasadniczo czwartą bo w portfolio ma też świetnego Starlancera. 

No wlasnie nie. Branza ewoluuje, to ze ktos 20 lat temu zrobil jakas dobra gre, nie znaczy ze teraz powtórzy sukces. 

17 minut temu, Defcon4 napisał:

Dlatego byłbym bardzo wdzięczny i zobowiązany gdybyś podzielił się tym na jakiej podstawie uważasz, że developer z ogromnym doświadczeniem nagle postanowił wszystkich nabić w butelkę? 

Juz chyba to napisałem. Wieczne zbieranie kasy, przekladanie premiery, zmiany w planach. Dla mnie to jest oczywiste ze to jedna wielka sciema. Moze jestem troche zgorzkniały, ale patrzac na to co sie dzieje w branzy szybciej uwierze dla mietka spod sklepu ze przestanie pic, niz dla tych wszystkich deweloporów u których kazda gra to przełom, a rozgrywka jest wrecz epicka. 

Czyli nic sensownego nie wiesz. Za to ja widzę że grę wspiera Amazon i Intel. Tak poważne firmy raczej nie mogą sobie pozwolić na wtopę wizerukową. 

Zatem Twoje wieszczenie jest tylko z fusów taniej chińskiej cherbatki (zupki). Bo nic na poparcie swoich rewelacji nie masz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Defcon4 napisał:

Czyli nic sensownego nie wiesz. Za to ja widzę że grę wspiera Amazon i Intel. Tak poważne firmy raczej nie mogą sobie pozwolić na wtopę wizerukową. 

No tak, bo przeciez takie korporacje nigdy nie wspierały zadnych wtop :) I same zadnych wtop tez nie miały.

14 minut temu, Defcon4 napisał:

Zatem Twoje wieszczenie jest tylko z fusów taniej chińskiej cherbatki (zupki). Bo nic na poparcie swoich rewelacji nie masz. 

Raczej z doswiadczenia i tego co widze co sie dzieje w branzy. 

Najlepsze jest to ze sam piszesz o rzetelnosci, ale sam kompletnie nie napisałes nic o tej grze. Nie zeby to miało jakies znaczenie, bo obiecywac to oni moga zlote góry. Jednak zawsze milo sie czyta kogos kto wymaga dowodów, samemu zadnych nie podajac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować