Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Big Sick to prawdziwy, zabawny i mądry film. Momentami nudny, jak samo życie

7 postów w tym temacie

Wprost uwialbiam jak się komuś wmawia że białe jest białe a czarne też jest białe! Religia islamu mówi wprost że mężczyzna jest nad kobietą! Kobieta jest jak towar który się sprzedaję np. sąsiadowi za mąż np. na 24 godziny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie uśmiałem się jakoś szczególnie, ani też szczególnie się nie wzruszyłem" - dokładnie. Film płaski i nijaki. Problem zaledwie polizano przez szybkę sprowadzając go do paru banalnych scen "wolę zerwać z rodziną niż żenić się z narzuconą przez matkę partnerką, wybieram prawdziwą miłość, bla bla bla".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żebyśmy mieli jasność. To nie jest film, który pozostawi Was pod wielkim wrażeniem. Nie jest to dzieło wybitne, nie powalczy moim zdaniem o Oskary. Nie uśmiałem się jakoś szczególnie, ani też szczególnie się nie wzruszyłem. Gra aktorska też jakoś specjalnie nie porywa, bo wszystko wydaje się takie… bez polotu.

 

To po co w ogóle o nim pisac? Zeby sie wpasowac w lans multi kulti i samemu sobie udowodnic ze sie ma szersza perspektywe niz reszta zasciankowej polski? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piomink napisał:

 Problem zaledwie polizano przez szybkę sprowadzając go do paru banalnych scen "wolę zerwać z rodziną niż żenić się z narzuconą przez matkę partnerką, wybieram prawdziwą miłość, bla bla bla".

Tylko że film mówi o czymś zupełnie odwrotnym.

Ja serdecznie polecam, naprawdę dobra komedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować