Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Podzieleni (jeszcze nie) upadną - recenzja gry Total War: Rome II: podzielone imperium

7 postów w tym temacie

Artykuł zawiera błąd, bo Goci też mają własną linię fabularną, więc w sumie jest 5 takich frakcji, a nie 4. Poza tym zgadzam się z recenzją - generalnie super się bawiłem, bo okres historyczny ciekawy, ale jednak trochę dokuczały stare mechaniki Rome 2. Dodałbym jeszcze tylko że w mojej opinii dodatek jest trochę za drogi, bo jednak w dużej mierze to jest po prostu takie przemalowanie frakcji, tak wiele nowej zawartości to nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
archiloch napisał:

Artykuł zawiera błąd, bo Goci też mają własną linię fabularną,
 

Mea Culpa, Gotów testowałem jako jednych z pierwszych, jeszcze przed premierą. Potem miałem inne sprawy na głowie  i dopiero niedawno wóciłem do podzielonego imperium, by sprawdzić wiecej frakcji. Najwyraźniej w tym czasie dostali fabułę wodza. Już poprawiam, dzięki.
Tak, zgadzam się, że cena jest dyskusyjna, ale jak powiedziałem, jeśli komuś nie zgrzyta mechanika TW:R2 (zawsze można to sobie sprawdzić przed zakupem dodatku) to zabawy bedzie sporo. Za 7 dych dziesiątki godzin grania wydaje się być dość uczciwym kontraktem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i racja, w sumie za te moje 70 zł bawiłem się jakieś 40 czy 50 godzin, co nie jest złym wynikiem. Co jest ciekawe, w tej chwili Rome 2 ma trzy "wielkie" kampanie, to jest toczone na dużej mapie (oryginalną, tą z czasów Augusta, i teraz Empire Divided). To jest ciekawy rezultat, jeśli chodzi o bogactwo zawartości, jak na grę, która spotkała się na premierę z taką krytyką. Ludzie jednak ciągle w to grają - oczywiście to jest kwestia tego że grę poprawiono kolejnymi patchami, ale myślę że chodzi też o to iż po prostu ludzie kochają ten okres historyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
archiloch napisał:

Ja tęsknie strasznie za Programem

My też. Odkąd Myszasty gania do biura jako Naczelny jest trudno. Pewnie głównie musiałby go zastepować Chimaira (a to dobre zastepstwo, bo równie marudny jest ;) ). Jak ogarnę remont, to pewnie moja chata moze robić za studio i coś się ruszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować