Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Remedy porzuci gry wyłącznie z trybem dla pojedynczego gracza?

4 posty w tym temacie

No to widocznie moich pieniędzy już nie chcą. Quantum Break był jaki był, a go kupiłem i przeszedłem z przyjemnością. Grami czysto mp wymiotuję już na kilometr, chyba że jest tylko w formie dodatku, a największe skupienie poszło na sp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poziom oczekiwania od graczy jest naprawdę wysoki, jeśli chodzi o długość gry, jej cechy oraz jakość produkcji.

Ooooo o to zdanie właśnie chodzi. Prawda jest taka że w grach nastawionych na multi można odwalać konkretna lipę, a gra i tak ma szansę się sprzedać. Najlepszym przykładem jest PUPG który jako gra leży i kwiczy praktycznie w każdym aspekcie, od grafiki, po optymalizacje. Fabuły do tego pisać nie trzeba, aktorów zatrudniać nie trzeba, tłumaczeń nie trzeba. Ot wstrzelili się w akurat modne battle royale i tyle. A zarobią 10x tyle co niektóre hity singleplayer. Z punktu widzenia kogoś kto chce na tym zarobić to wyjście idealne. Po co męczyć się jak przy takim wiedźminie, gta (tak, wiem), skoro można wydać taki bubel, ale tylko z multi i jazda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Remedy akurat jest bardzo dobre w robieniu gier SP, nawet jeśli chcą wejść na rynek gier multiplayer to może im się to nie udać (patrz: LawBreakers). Jeśli ta branża zmierza w takim kierunku to będzie to jedynie okazja, żeby wrócić do starszych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować