Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szef Xboksa: - nie jestem głuchy; wiem, że musimy inwestować we własne gry

7 postów w tym temacie

Poproszę konsolę z bogatą bazą świetnych tytułów exclusive, w które będę mógł zagrać w 60fps, niekoniecznie w 4k. Dopóki taka się nie pojawi, zostanę przy PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Skelldon napisał:

To, że czas najwyższy zainwestować w gry wie chyba każdy, zarówno sam Microsoft, jak i gracze, ale czekamy na czyny, nie na słowa. :/

Spójrz na to z innej strony przynajmniej nie chrzanią jak to Nintendo zmieni sposób w jaki ich fani grają co zazwyczaj oznacza dawać porty gier z poprzedniej generacji konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Numenpl napisał:

Spójrz na to z innej strony przynajmniej nie chrzanią jak to Nintendo zmieni sposób w jaki ich fani grają co zazwyczaj oznacza dawać porty gier z poprzedniej generacji konsol.

No jak to? Zmienili sposób w jaki ich fani grają, dali karton do grania za chyba tam 70 dolców, który rozpadnie się w dwa dni i ludzie się jeszcze cieszyli, no bo przecież nintendo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Numenpl napisał:

Spójrz na to z innej strony przynajmniej nie chrzanią jak to Nintendo zmieni sposób w jaki ich fani grają co zazwyczaj oznacza dawać porty gier z poprzedniej generacji konsol.

Może to i prawda, ale Nintendo wydało chociaż świetne exclusive'y, z czego dwie są jednymi z gier roku, i to w pierwszym roku istnienia konsoli. A najlepsze, co wyszło na XBO w tym roku to Cuphead, którego wydali też na PC. Na chwilę obecną bardziej kusi mnie kupno Switcha, tym bardziej, że jeszcze żadnej konsoli wielkiego N nie posiadałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Nintendo, to trzeba im przyznać, że wreszcie wypuścili gry (konkretnie dwie), które zachęcają do zakupu konsoli. Żeby tylko jeszcze kiedyś wpadli na to, że w 2018 roku gracze oczekują już troszkę większej mocy od maszynki do grania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować