Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

God of War z oficjalną datą premiery

4 posty w tym temacie

Generalnie ja spinam się o daty premier, a zwłaszcza o gry, które zapowiadają kilka lat wstecz, ale szczerze, to jestem na takim etapie grania, że powoli przestaje mnie ruszać, czy gra wychodzi w marcu czy w kwietniu. Przecież i tak mam 5 gier, które musze nadrobić prawda? :) Dla mnie gry mogą być tworzone latami, byleby tylko były warte mojego czasu, to jest pewne, ale patrząc z innej strony denerwuje mnie jedna kwestia. Jeśli dev zapowiada grę 2 lata wstecz targetując w system seller i opierając na tym sprzedaż konsoli nie jest to pożądane. Tak robi M$ i tak też po części robi Sony, nikt nie jest bez winy. Gawiedź nakręca się na tytuły, które przecież ledwo co opuściły deski kreślarskie tym samym napędzając biznes, bo przecież gry to już nie grupka zapaleńców majstrujących przy Wolfie 3D w 92' tylko księgowi liczący gruby hajs jaki przyniesie kolejny "fajny" tytuł. Dobrze, że zostają jeszcze Ci, którzy wybijają się wśród stada hien tworząc naprawdę dobre, zapadające w pamięc tytuły, w których "płatne usługi" to rzecz nie mająca miejsca. Pamiętacie pierwszą American McGee's Alice z 01'? Kto wtedy myślał o marketingu, który teraz często przekracza koszty produkcji samego tytułu? EA myślało oczywiście, ale jeszcze nie na taką skalę, jeszcze te gry były coś dla nich warte, tak samo jak i studia z nimi współpracujące. Damn it znowu rozpisałem się nie na temat... Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2018 o 22:12, MisioKGB napisał:

Generalnie ja spinam się o daty premier, a zwłaszcza o gry, które zapowiadają kilka lat wstecz, ale szczerze, to jestem na takim etapie grania, że powoli przestaje mnie ruszać, czy gra wychodzi w marcu czy w kwietniu. 

Też jak słysze date premiery, to się nie nastawiam. Jak ktoś grywa w serie PES, to napewno zrozumie ;) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować