Gram.pl

Shadow Warrior i Assassin''s Creed Chronicles: India w lutowej ofertcie Games with Gold

9 postów w tym temacie

Pani Katarzyno! Nie grudzień, a styczeń ma się ku końcowi i podane przez Panią tytuły nie w styczniowej, a w lutowej ofercie będą obowiązywać. 

Po raz kolejny dowód na totalne niedbalstwo i brak świadomości tego, co się publikuje w tekstach. Naprawdę, wiele cierpliwości kosztuje mnie powstrzymanie się przed różnego rodzaju epitetami, które aż cisną się na usta, gdy widzę zaprzeczenie wszelkich zasad dziennikarstwa, którego uczono mnie na studiach. Jak można być tak niedbałym? Jak można miec tak olewczy stosunek do własnej pracy? Jak długo można udawać, że nie widzi się własnych błędów, popełnianych przecież hurtowo i wytykanych nagminnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plus jeszcze "ofertcie" w tytule.

No i zauważyłem, że felerny akapit z pomylonymi miesiącami po prostu przekleiła Pani bez zmiany choćby jednego słowa z zeszłomiesięcznego artykulu koleżanki, Pani Małgorzaty Trzyny:

http://www.gram.pl/news/2017/12/22/the-incredible-adventures-od-van-helsing-iii-w-styczniowej-ofercie-games-with-gold.shtml

Dziennikarstwo level: Pani KD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ja pierdzielę: pięknie po prostu... Jeśli ta osoba nadal będzie pisać tutaj cokolwiek to przestaję wchodzić na gram.pl, bo w ten sposób udowodnicie tylko, że ma niezłe znajomości i jest nietykalna - nadal powstrzymuję się przed jeszcze jednym podejrzeniem, które to wydaje się coraz bardziej prawdopodobne. Żenujący plagiat: każdy szanujący się redaktor po takiej wtopie powinien natychmiast złożyć wypowiedzenie lub wylecieć z hukiem! Ciekawe co stanie się tutaj?

Edytowano przez Pajonk78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Pajonk78 napisał:

O ja pierdzielę: pięknie po prostu... Jeśli ta osoba nadal będzie pisać tutaj cokolwiek to przestaję wchodzić na gram.pl, bo w ten sposób udowodnicie tylko, że ma niezłe znajomości i jest nietykalna - nadal powstrzymuję się przed jeszcze jednym podejrzeniem, które to wydaje się coraz bardziej prawdopodobne. Żenujący plagiat: każdy szanujący się redaktor po takiej wtopie powinien natychmiast złożyć wypowiedzenie lub wylecieć z hukiem! Ciekawe co stanie się tutaj?

Nie żebym coś miał sugerować, ale artykuł informujący o ofertach we wcześniejszych miesiącach jest zazwyczaj zbudowany w podobny sposób. Głównie po to, aby przekazać to, co jest najważniejsze - jakie gry będą i jakie gry jeszcze można ograć. Inaczej jest w przypadku plotek czy przecieków, bo wiadomo - wtedy można również teoretyzować na temat tego czy owego.

Dlatego proszę, aby przed robieniem kolejnej burzy sprawdzić wcześniej formułę tekstu, który pojawia się cyklicznie.

I tak - błąd z grudniem został poprawiony. Ostatnie, krótkie problemy serwerowe sprawiły, że ostatecznie zapisał się news w niezmienionej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muradin napisał:
/ciach/

Ok: kolejna obrona osoby, która najwyraźniej jest z dofinansowania - już musiałem to napisać, bo ileż można! News jest kompletnym plagiatem - co zauważył Colidor, a nie ma podobną formułę. Grudzień nie był błędem, tylko był spowodowany całkowitą głupotą piszącej, bo zrobiła Ctrl+C -> Ctrl+V nawet nie czytając, ani nie redagując treści. Mimo tego jest broniona, a to ja jestem tym złym.

Wiele lat tutaj byłem, ale zachowujecie się jak Rydzyk, który twierdzi, że dostał dwa samochody od bezdomnego, który niefortunnie zmarł. Chrońcie dalej to beztalencie i obserwujcie jak wiele osób was opuści - pozwolę sobie zacząć: żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Pajonk78 napisał:

Ok: kolejna obrona osoby, która najwyraźniej jest z dofinansowania - już musiałem to napisać, bo ileż można! News jest kompletnym plagiatem - co zauważył Colidor, a nie ma podobną formułę. Grudzień nie był błędem, tylko był spowodowany całkowitą głupotą piszącej, bo zrobiła Ctrl+C -> Ctrl+V nawet nie czytając, ani nie redagując treści. Mimo tego jest broniona, a to ja jestem tym złym.

Nie, po prostu chciałem zauważyć fakt, że jest to news, który swoją formułę ma niezmienną od dłuższego czasu, a autorzy tych newsów zwyczajnie się zmieniają. 

I tak, jak już wcześniej powiedziałem - na ewentualne błędy reaguję szybko i informuję o nich autora tekstu. Tak było wcześniej, tak jest i teraz z "grudniem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muradin napisał:
 

I tak, jak już wcześniej powiedziałem - na ewentualne błędy reaguję szybko i informuję o nich autora tekstu. Tak było wcześniej, tak jest i teraz z "grudniem".

Ok, ja to rozumiem, wyjaśnienia przyjmuję zawsze i wszędzie, sam wiem doskonale, jak wygląda praca osoby zarządzającej stroną i edycja materiałów na niej zawartych. Ale poprawiłeś tylko grudzień na styczeń w początku akapitu, natomiast nadal zostało stwierdzenie "...w styczniowej ofercie znajdą się..." podczas gdy oferta z wymienionymi grami jest "lutowa". Tak samo jak zostało "ofertcie" - literówka w tytule newsa. Nie wymagam artyzmu twórczego od powtarzalnych newsów, jak w przypadku ofert GwG czy PS+, ale jednak nawet uaktualnić zeszłomiesięczny news trzeba z głową, a nie na "odwał"...

@Muradin - zaciekawiło mnie coś jeszcze w Twojej wypowiedzi: „na ewentualne błędy reaguję szybko i informuję o nich autora tekstu.” Co do pierwszej części: super, że faktycznie reagujesz i poprawiasz, ukłon w Twoją stronę za chęć działania. Mam pytanie do drugiej części - czy jest jakikolwiek odzew ze strony Pani Katarzyny na informacje o popełnianych błędach? Czy też może jest to "ściśle tajne"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Colidor napisał:
Ok, ja to rozumiem, wyjaśnienia przyjmuję zawsze i wszędzie, sam wiem doskonale, jak wygląda praca osoby zarządzającej stroną i edycja materiałów na niej zawartych. Ale poprawiłeś tylko grudzień na styczeń w początku akapitu, natomiast nadal zostało stwierdzenie "...w styczniowej ofercie znajdą się..." podczas gdy oferta z wymienionymi grami jest "lutowa". Tak samo jak zostało "ofertcie" - literówka w tytule newsa. Nie wymagam artyzmu twórczego od powtarzalnych newsów, jak w przypadku ofert GwG czy PS+, ale jednak nawet uaktualnić zeszłomiesięczny news trzeba z głową, a nie na "odwał"...

A to właśnie myślałem, że to też się uaktualniło. No nic, tak czy inaczej zostało to również poprawione. 

 

3 minuty temu, Colidor napisał:
@Muradin - zaciekawiło mnie coś jeszcze w Twojej wypowiedzi: „na ewentualne błędy reaguję szybko i informuję o nich autora tekstu.” Co do pierwszej części: super, że faktycznie reagujesz i poprawiasz, ukłon w Twoją stronę za chęć działania. Mam pytanie do drugiej części - czy jest jakikolwiek odzew ze strony Pani Katarzyny na informacje o popełnianych błędach? Czy też może jest to "ściśle tajne"?

Pytasz, więc odpowiadam: tak. I naprawdę, przy każdym zauważonym problemie od razu mówię co było nie tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się