Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Paragon –; serwery gry zostaną wyłączone w kwietniu

8 postów w tym temacie

Fortnite też pewnie by sobie jakoś super nie radził gdyby nie zrobienie metodą copy-pastego formuły Battle Royale na wzór PUGa. Swoją drogą nieźle im to wyszło. Sam bazowy Fortnite cierpi z powodu długiego czasu developmentu. Jest stanowczo przekomplikowany.

To trochę smutne że dawni giganci oderwali się tak od rynku i tak długo się motali że z trudnością są w stanie wypluć gry które potrafią zrobić zamieszanie. Np w takie Law Breakers sądząc po statystykach grają tylko developerzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luQ_89 napisał:

No to teraz czekam na info o porzuceniu UT.

Przecież UT jest już w kilkuletniej alfie. Ktoś nad tym jeszcze pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feno napisał:
luQ_89 napisał:

No to teraz czekam na info o porzuceniu UT.

Przecież UT jest już w kilkuletniej alfie. Ktoś nad tym jeszcze pracuje?

W sumie sami gracze i ich mody podtrzymują tą alfę. Gdyby ta część była nastawiona bardziej jako następca UT2004 miało by większe branie. Lepsza mobilność i możliwości poruszania się po planszy, a tu kicha. UT3 powinno im uświadomić że stary system gry z pierwszego UT jest przestarzały przez co olano tamtą część przez starych wyjadaczy UT i tych z 2004. Mimo wszystko ciągle brną w tej kupie pierwszego UT i ta alfa w sumie stoi w miejscu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat nowy UT miał powstawać wraz z community. To za chętne po ilości contentu raczej nie było więc projekt przeszedł na margines :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bo Paragon to była ciekawa MOBA. Jedyne co spartaczyli to całkowita zmiana balansu i sposobu działania kart te kilka miesięcy temu. System został tak przebudowany że mi się grać odechciało. Przyzwyczaiłem się do starego a w nowym moimi ulubionymi postaciami odnaleźć się nie mogłem. Od kiedy to gra pokroju moba jest dynamiczna od samego początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele rzeczy wskazuje na to, że Tencent ma się zajmować grą. Chciałbym żeby to była prawda. Może jeszcze będzie okazja go pogrania w Paragon. Pierwsz Moba, która przypadła mi tak bardzo do gustu. A wystarczyło tylko dodać starą mapę, naprawić lagi, dopracować matchmaking i zajmować się balansem bohaterów i systemu kart. A może to ich po prostu przerosło... W każdym razie, w chinach nie zanosi się ani trochę na zamknięcie Paragonu, a wręcz przeciwnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować