• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
droziu

Streamowanie- pytanie

Pytanie

Witam serdecznie.

Jestem początkującym streamerem, chciałbym streamować gry online przez OBS. Wybaczcie, jeśli będę zadawał głupie pytania, ale- jak wspomniałem- jestem nowicjuszem. Posiadam iMaca, stąd nie jestem pewny, na jakie parametry powinienem zwrócić uwagę podczas streamowania, by wideo było w jak najlepszej jakości. Moje pytanie: na jak wiele mogę sobie pozwolić mając poniższe parametry:

procesor: 3,6 GHz Intel Core i&

pamięć: 16 GB 2400 MHz DDr4

grafika: Radeon Pro 560 4 GB

przesył internetu, wg testu na internecie: http://www.speedtest.pl/test/168685390

 

Jak pisałem- przepraszam za ew. podane niepotrzebne dane, nie znam się. Chciałbym wiedzieć, czy wystarczy do streamowania w dobrej jakości, jeśli nie- co powinenem zrobić/ dokupić, bym mógł takie streamowanie rozpocząć :)

Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

  • 0

Z takim uploadem możesz od biedy podawać video dwóm użytkownikom. Jednemu w full HD (1080), a drugiemu w HD (720). Oczywiście o ile kompresja w locie się wyrobi. Jeżeli nie w locie, to oczywiście się wyrobi bo będzie szło prosto z dysku. Powiedzmy, że w 480P możesz mieć maks. 4-6 userów, którzy będą mogli ciągnąć. Ale to wszystko. Przesył materiału FHD to ok. 6 mbs. A ty masz 9 mbs. I aż dziwne, że dwa razy szybciej od downloadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu sięZaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować