Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy wymagania sprzętowe World of Warcraft: Battle for Azeroth

5 postów w tym temacie

(sześć nowych grywalnych ras) Ten tekst w tym nadchodzącym dodatku trochę mnie śmieszy. W sumie poza Zandalari i Nightborne które dołączą do hordy reszta ras to tylko kosmetyczne zmiany jak fryz, talent początkowy czy kolorystyka. Jak dla mnie blizzard poleciał sobie całkowicie w kulki z tymi tak zwanymi rasami. Kolory dodali by do starych i na jedno by wyszło.

Renchar napisał:

(sześć nowych grywalnych ras) Ten tekst w tym nadchodzącym dodatku trochę mnie śmieszy. W sumie poza Zandalari i Nightborne które dołączą do hordy reszta ras to tylko kosmetyczne zmiany jak fryz, talent początkowy czy kolorystyka. Jak dla mnie blizzard poleciał sobie całkowicie w kulki z tymi tak zwanymi rasami. Kolory dodali by do starych i na jedno by wyszło.

Ja to odbieram trochę tak, jak gdy czytam/ słyszę niektórych ludzi, którzy chcieliby do Dawn of Wara jako rasy dodać różne zakony Kosmicznych Marines(co przecież powinno się zawierać właśnie w kosmicznych marines ewentualnie). Więc zgadzam się tutaj z Tobą. W WoWie wystarczyłoby wybrać sobie "podgatunek" w takich trollach i zależnie od wyboru mielibyśmy inne miejsce rozpoczęcia gry, wodza, etc.

Zastanawiam się do czego są te rekomendowane, do ustawień ultra w full hd? Może, o ile ma się zamiar afkować w elvyn forrest, na raidach będą już odczuwalne spadki w fpsach, na ashran w takiej konfiguracji możemy się spodziewać pokazu slajdów. No chyba że blizz zadziwi wszystkich optymalizacją w nowym dodatku. 

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować