Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zmienią gatunek shooterów albo pójdą na dno - ekstremalne podejście twórców Battalionu 1944

7 postów w tym temacie

Ktoś bliżej zaznajomiony z tą grą powie mi z czym wiąże się ta jego wypowiedź? W jego grze nie będziemy przechodzić przez okno? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oxygar napisał:

Ktoś bliżej zaznajomiony z tą grą powie mi z czym wiąże się ta jego wypowiedź? W jego grze nie będziemy przechodzić przez okno? 

Chyba chodzi o to, że jest jakiś rozbudowany movement i nie wyskakuje ci napis naciśnij to by zrobić to tylko sam odkrywasz sobie co gra oferuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oxygar napisał:

Ktoś bliżej zaznajomiony z tą grą powie mi z czym wiąże się ta jego wypowiedź? W jego grze nie będziemy przechodzić przez okno? 

Sam nie wiem o co mu biega obejrzałem kilka filmików na YT i gra mi wygląda jak klon CS tylko że w wojennych klimatach. Normalnie skaczą przez murki i okna nie widzę tam jakichś wygibasów przy tych czynnościach które miały by dać opad szczęki.

Wydaje mi się że oni dopiero myślą o zrobieniu takich czynności, a już się tym zaczynają chwalić. Dodatkowo z tego co widzę gra wychodzi jutro, ale w trybie wczesnego dostępu. Dopiero w 2019 ma być pełnoprawną grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renchar napisał:
Oxygar napisał:

Ktoś bliżej zaznajomiony z tą grą powie mi z czym wiąże się ta jego wypowiedź? W jego grze nie będziemy przechodzić przez okno? 

Sam nie wiem o co mu biega obejrzałem kilka filmików na YT i gra mi wygląda jak klon CS tylko że w wojennych klimatach. Normalnie skaczą przez murki i okna nie widzę tam jakichś wygibasów przy tych czynnościach które miały by dać opad szczęki.

Wydaje mi się że oni dopiero myślą o zrobieniu takich czynności, a już się tym zaczynają chwalić. Dodatkowo z tego co widzę gra wychodzi jutro, ale w trybie wczesnego dostępu. Dopiero w 2019 ma być pełnoprawną grą.

klon csa lel... Oni nawet nie ukrywają, że inspirują się starymi CoDami... 

A porównanie tego pana jest beznadziejne... Battalion wygląda na zwykłą grę o fragi, nawet wszystkie gameplaye są z tdm/kill confirmed. A porównuje to do RSS - taktycznego fpsa i ma problem w tym, że tam jest animacja wejścia przez okno / szturmu zabitego dechami okna jak wisisz na linie... Bardzo ciekaw jestem jakby to zrobił u siebie tylko jakoś nie wydaje mi się abyśmy coś takiego tam zobaczyli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chacaron napisał:
Renchar napisał:
Oxygar napisał:

Ktoś bliżej zaznajomiony z tą grą powie mi z czym wiąże się ta jego wypowiedź? W jego grze nie będziemy przechodzić przez okno? 

Sam nie wiem o co mu biega obejrzałem kilka filmików na YT i gra mi wygląda jak klon CS tylko że w wojennych klimatach. Normalnie skaczą przez murki i okna nie widzę tam jakichś wygibasów przy tych czynnościach które miały by dać opad szczęki.

Wydaje mi się że oni dopiero myślą o zrobieniu takich czynności, a już się tym zaczynają chwalić. Dodatkowo z tego co widzę gra wychodzi jutro, ale w trybie wczesnego dostępu. Dopiero w 2019 ma być pełnoprawną grą.

klon csa lel... Oni nawet nie ukrywają, że inspirują się starymi CoDami... 

A porównanie tego pana jest beznadziejne... Battalion wygląda na zwykłą grę o fragi, nawet wszystkie gameplaye są z tdm/kill confirmed. A porównuje to do RSS - taktycznego fpsa i ma problem w tym, że tam jest animacja wejścia przez okno / szturmu zabitego dechami okna jak wisisz na linie... Bardzo ciekaw jestem jakby to zrobił u siebie tylko jakoś nie wydaje mi się abyśmy coś takiego tam zobaczyli...

Kill confirmed? Głównym trybem nad którym się skupiają to wartide, kombinacja S&D I Defuse z cs-a.

Gra stawia na multi 5v5.

Jest tam MM znany z cs-a a granie rankingowe jest właśnie na trybie wartide, w trybie arcade masz tdm,ctf i coś jeszcze.

Co do grafiki, jak popularny jest cs a jak wygląda? I tak będziesz grał na low by mieć najwięcej fpsow i lepsza widoczność, jeśli masz zamiar grać coś więcej niż tylko tdm.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować