Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: Battlefront II nie spełniło oczekiwań. Powrót mikropłatności kwestią kilku miesięcy

8 postów w tym temacie

No i sami sobie kopią grób. Miałem sobie kupić na premiere, ale przez te mikrotransakcję zrezygnowałem. I pewnie na świecie kilka milionów pomyślało podobnie jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheDoc napisał:

No i sami sobie kopią grób. Miałem sobie kupić na premiere, ale przez te mikrotransakcję zrezygnowałem. I pewnie na świecie kilka milionów pomyślało podobnie jak ja.

W dawnych czasach to by się ściągneło z neta dla singla ale teraz to nawet singiel nie oferuje nic świetnego, być może właśnie dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheDoc napisał:

No i sami sobie kopią grób. Miałem sobie kupić na premiere, ale przez te mikrotransakcję zrezygnowałem. I pewnie na świecie kilka milionów pomyślało podobnie jak ja.

Dokładnie tą wiadomością EA właśnie kopie sobie grób i znowu będzie za darmo rozdawał za kilka lat Battlefronta II jak to było z pierwszą częścią xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dyrektor finansowy EA Blake Jorgensen winę za gorszą sprzedaż zrzucił na kontrowersje, jakie powstały wokół gry
Ja bym winnych doszukiwał się po innej stronie barykady :-)

Całe szczęście, że kupiłem tego właściwego Battlefronta II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak gra się sprzedaje słabiej przez te wszystkie pierdoły in-game to wrzućmy je jeszcze raz. Rozumiem, że ratują ocalałych z tonącego statku, byleby wydusić ile się da, a kolejna ykhm gra usługa już zapewne w drodze. Świetnie mi się grało w betę nie ukrywam, wypowiadałem się też na forum, ale już po samą finalną grę nie sięgnąłem, nie było takiego parcia, a gadka o tym jak się źle gra w ogóle nie pomagała w zakupie. Sama gra mega staniała, próbują się jakoś ratować zachęcając niższą ceną, później wrzucą te mikropierdoły i zawsze ktoś wyda na nie drugie tyle ile wydał na grę w promocji, wyjdzie na to samo jakby kupił na premierę. Szach mat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale oni są dorośli i w pełni świadomi konsekwencji swoich działań? Ta gra nie spełniła oczekiwań dot. sprzedaży wałśanie przez mikropłatnosci. Jakbym miał ich w swojej firmie zstali by wylani dyscyplinarnie i oskarżeni przed sądem o świadome działanie na szkodę firmy. Już pal sześć utopienie projektu. Mieszanie w mikroplatnosciach powoduje utratę zaufania klienta do marki. Zresztą widać było po zmianach wartości akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, NemoTheEight napisał:

Ale oni są dorośli i w pełni świadomi konsekwencji swoich działań? Ta gra nie spełniła oczekiwań dot. sprzedaży wałśanie przez mikropłatnosci. Jakbym miał ich w swojej firmie zstali by wylani dyscyplinarnie i oskarżeni przed sądem o świadome działanie na szkodę firmy. Już pal sześć utopienie projektu. Mieszanie w mikroplatnosciach powoduje utratę zaufania klienta do marki. Zresztą widać było po zmianach wartości akcji.

Zacznijmy od tego, że to jest po prostu wymówka dla nich by wprowadzić mikropłatności na nowo do gry. Czyli najlepiej jakby gracze w ogóle przestali Battlefronta 2 grać. I tutaj pojawi się zgrzyt jeśli chodzi o społeczność graczy, a mianowicie która grupa najbardziej będzie negatywnie nastawiona do ich powrotu. I szczerze mówiąc najbardziej dojne krowy czyli konsolowcy oleją sprawę jak zwykle i będzie typowe "who cares".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować