Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation Plus luty 2018 - szczegóły oferty

6 postów w tym temacie

RiME uwielbiam i polecam każdemu, kto lubi fajny klimat, przygodę i trochę łamigłówek. Gra potrafi też wzbudzić empatie do głównego bohatera jak i wzruszyć.

Edytowano przez MisioKGB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po mocnym styczniu, słaby luty. W każdym bądź razie dla mnie oferta nie jest aż tak zła. W knacka nie grałem a i rime w wolnym czasie można przejrzeć.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mysterYUser napisał:

Po mocnym styczniu, słaby luty. W każdym bądź razie dla mnie oferta nie jest aż tak zła. W knacka nie grałem a i rime w wolnym czasie można przejrzeć.

W porownaniu do praktycznie calego zeszlego roku to styczen jak i luty wypad zaje.biscie

Edytowano przez Muradin
Czytelność postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, mysterYUser napisał:

Po mocnym styczniu, słaby luty. W każdym bądź razie dla mnie oferta nie jest aż tak zła. W knacka nie grałem a i rime w wolnym czasie można przejrzeć.

 

Muszę się koledze wtrącić, bo nie rozumiem logiki zdania. Słaby luty, ale kolega w obie gry nie grał, co wiecej wspomina, że chetnie nadrobi zaległości. Skąd w takim razie określenie słaby luty? Kolega gra w słabe gry? A moze te gry są słabe dla jakiegoś kolegi czy grupy odbiorców? Pytam bo jestem niezmiernie ciekawy. :)

Edytowano przez MisioKGB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, mysterYUser napisał:

Po mocnym styczniu, słaby luty. W każdym bądź razie dla mnie oferta nie jest aż tak zła. W knacka nie grałem a i rime w wolnym czasie można przejrzeć.

 

Na jakiej podstawie wysnułeś słaby luty. Czy po prostu z trendem lecisz by marudzić na coś co dostajesz za free (abonament nie jest za gry, od razu zaznaczam). Wnioskuje że w obie gry nie grałeś, nawet żadnej z nich nie posiadasz. Więc dlaczego słaby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować