Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox Game Pass będzie jak growy Netflix?

2 posty w tym temacie

Właśnie najnowsze rewelacje dotyczące poszerzania oferty GamePass, wrzucania do nich premierowych exclusive'ów sprawiły, że zaczynam rozważać kupno Xbox One w tym roku. Generalnie zgadzam się ze wszelkimi argumentami "za". Niewielka cena roczna abonamentu (w przeliczeniu na pojedyncze kupione tytuły) sprawia, że kusi mnie to dość mocno. Nie tylko gry dla mnie, ale i dla moich dzieci znajdują się w tej ofercie, więc zabawy byłoby na trochę. Jest wiele tytułów, których nie ogrywam "na premierę", więc miałbym co ściągać na Xboxa. Swego czasu łudziłem się, że do Polski wreszcie wejdzie PS Now, które też ma dobrą ofertę, z ta różnicą, że nie ściągamy tytułu na dysk konsoli, a jedynie streamujemy, ale moje łącze bez problemu by sobie poradziło. Ponieważ jednak mimo upływu lat usługa ta nie wchodzi do naszego kraju, nadzieja na to powoli umiera. Ciekawe, czy Sony zareaguje jakoś na ten ruch Microsoftu. Jedno jest pewne - jako posunięcie marketingowe wprowadzenie Game Passa zadziałało, bo o ile dotąd nie rozważałem w ogóle postawienia Xboxa na biurku, o tyle obecnie - jak już wspomniałem - rozważam tegoroczny zakup tego sprzętu...

Edytowano przez Colidor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować