Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

God of War - Linda nie przemówi głosem Kratosa

10 postów w tym temacie

Pani Kasia to wybitny troll, mający zachęcić ludzi do klikania na tym forum. Bo ja już naprawdę nie wierze że można odwalać taką lipę w dzisiejszych czasach i nie być wywalonym z roboty na zbity pysk. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam nadzieję, że będzie można wybrać angielskie głosy z polskimi napisami. Nie odmówiłbym sobie przyjemności usłyszenia sławnego Teal'c'a z SG-1, niezależnie od tego, czy w wersji polskiej byłby Linda czy Dziurman :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:

Pani Kasia to wybitny troll, mający zachęcić ludzi do klikania na tym forum. Bo ja już naprawdę nie wierze że można odwalać taką lipę w dzisiejszych czasach i nie być wywalonym z roboty na zbity pysk. 

Może ma dysleksję, i przymykają oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Sanders-sama napisał:

Może ma dysleksję, i przymykają oko.

Jeżeli dziennikarz ma stwierdzoną dysleksję, o której przełożeni wiedzą, to wyznacza się osobę, która teksty takiego kogoś sprawdza i poprawia PRZED publicznym pokazaniem. A nie PO fakcie... Ja nadal będę się trzymał zdania, że jest to po prostu totalnie olewcze podejście do swojej pracy i obowiązków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy dziwni jesteście. Idę o zakład że redaktorzy piszą te newsy z domu, nijak nie kontrolowani, robiąc 5 błędów na 10 zdań i właśnie szukają a zagranicznych portalach kolejne newsy do przepisania zanim kolega/kolezanka to zrobi. Wszystko za 10-20 zł od newsa.

Robienie po kosztach bo i tak tu przychodzimy i czytamy. Bo nikt nie ma bardziej przejrzystej strony.

 

Obstawiam że gram.pl to tylko mały dodatek do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować