Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kingdom Come: Deliverance w wersji beta wyglądało znacznie lepiej

6 postów w tym temacie

Te cięcia w oprawie graficznej... Jakaś kpina no bo w sumie gramy sobie w betę. O wooww ale to wygląda :D No i powiedzmy jeszcze całkiem chodzi na naszym sprzęcie. Kupujesz pełną wersję i masz wrażenie że zostałeś orźnięty. Według mnie po to są ustawienia aby twórca mógł zaimplementować to co pokazał w tym wypadku w becie. Beta z 2016roku wygląda lepiej niż finalny produkt dwa lata później. Ktoś tu kogoś dy.. . Fakt to normalka w dzisiejszych czasach ale niezrozumiała dla mnie.

Tutaj różnica między betą a pełną wersją to jak dwie róźne gry... W dodatku zamienione miejscami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze wszystkie narzekania na downgrade'y w grach uważam za idiotyczne. No chyba, że finalny produkt wygląda po prostu źle, ale w tym przypadku tak nie jest. Nie grałem w bete więc nie jestem w stanie ocenić o ile gorzej wygląda, ale generalnie jest to normalne. W becie nie było wszystkiego co jest w pełnej wersji więc gra mogłą wykorzystać więcej mocy przerobowych na wyświetlenie lepszej grafiki. Nie sądzę, żeby dało się z góry przewidzieć jak gra się zachowa kiedy zaimplementuje się wszystko co się chcę, więc kiedy się to zrobi, trzeba iść na jakieś kompromisy. Do tego przy betach i alfach zwykle pisze się, że nie prezentują one finalnej jakości produktu, a to może działać w dwie strony ;) Wiadmo, że dla gracza to słaba stytuacja, bo mógł oczekiwać czegoś lepszego, ale żeby nazywać coś takiego oszustwem czy czymś w tym stylu to gruba przesada. 

Do tego pozsotaje fakt, że screeny w tym artykule nie przedstawiają dokładnie tych samych miejsc w nawet podobnych warunkach atmosferycznych - więc nie jest to rzetelne i miarodajne porównanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robi się lepszą grafikę i ścina żeby dotrzeć do wystarczająćej liczby odbiorców. Nikt już dzisiaj nie robi jak za czasów Crysisa że minęło sporo czasu zanim generalna publika mogła odpalić tą grę na ultra. 

Dodatkowo developerka trwa LATA i nikt do końca nie jest pewny np za 3-4 lata jakie będą przeciętne kompy u graczy.

Efekt? A no taki że grę dopasowuje się odpowiednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dariuszp napisał:

Robi się lepszą grafikę i ścina żeby dotrzeć do wystarczająćej liczby odbiorców. Nikt już dzisiaj nie robi jak za czasów Crysisa że minęło sporo czasu zanim generalna publika mogła odpalić tą grę na ultra. 

Dodatkowo developerka trwa LATA i nikt do końca nie jest pewny np za 3-4 lata jakie będą przeciętne kompy u graczy.

Efekt? A no taki że grę dopasowuje się odpowiednio.

To prawda. Z drugiej zaś strony nie przeszkadza to twórcom w promowaniu gier pokazując właśnie wersje beta, jeszcze nie poddane optymalizacji. Idealnym przykładem jest oczywiście pierwszy Watch Dogs. Inwestorzy mogą się czuć zawiedzeni widząc niezadowolenie wśród graczy. Tak działa natura, jak ci pokażą coś ładnego w reklamie to chciałbyś aby finalny produkt nie odbiegał od tego co widziałeś. Hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować