Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dyrektor kreatywny serii Dragon Age chciałby pracować nad Cyberpunk 2077

12 postów w tym temacie

Ujmę to tak. Koleś jest odpowiedzialny:

- za całkiem dobre Dragon Age Origins (lead designer)

- i całkowicie skopane Dragon Age 2 (lead designer)

- Brał udział przy produkcji Mass Effect (jedynka fakt faktem zrobiła potężny krok jeżeli chodzi o gatunek RPG)

- i Jade Empire (fail z finansowego punktu widzenia ale mimo tego gra ma wielu fanów, w tym mnie)

I powiedział bym - to nie są złe referencje. Zwłaszcza że musicie pamiętać że Bioware robi gry wg "Bioware Cliche Chart". Więc obstawiam że nie miał zbytniego pola do popisu. Co nie zmienia faktu że kogo miałby zastąpić? Konrada Tomaszkiewicza? Facet odwalił świetną robotę przy W3 zakładam.

Jednak dla mnie gościa skreśla Dragon Age Inquisition. Gra ma wiele problemów, zwłaszcza taki że jest NUDNA. Bo ktoś wpadł na pomysł żeby ją wypełnić śmieciami rodem z MMO by sztucznie napompować ilość godzin w grze. Laidlaw był dyrektorem kreatywnym przy tym tytule. Tzn że on to wszystko przyklepywał.

Nawet gdyby Laidlaw nie miał wielkiego pola do popisu w Bioware, nawet gdyby był miał kompetencję i potrafił się wyrwać z owego "Bioware Cliche Chart" to pytanie za 100pk - czy ktoś zasługuje w CDPR po latach pracy żeby go ten typ zastąpił? Wydaje mi się że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dariuszp napisał:

Nawet gdyby Laidlaw nie miał wielkiego pola do popisu w Bioware, nawet gdyby był miał kompetencję i potrafił się wyrwać z owego "Bioware Cliche Chart" to pytanie za 100pk - czy ktoś zasługuje w CDPR po latach pracy żeby go ten typ zastąpił? Wydaje mi się że nie.

Nikt przecież nie musi nikogo zwalniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem... u nas zimą jest zimno więc może dla Mike'a i jego rodziny byłoby lepiej jakby zostali tam gdzie są. Dla Cyberpunk 2077 na pewno będzie to lepsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2018 o 18:07, Bambusek napisał:

Ale tylko tym czarnego koloru. 

Nie bądź kolorystą. A zielony odkurzacz to gorszy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować