Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniono pierwszych bohaterów serialu Wiedźmin

14 postów w tym temacie

A teraz zakłady - z kogo zrobią murzyna, a z kogo zatwardziałą feministkę lub Silną Postać Kobiecą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Kazak napisał:

A teraz zakłady - z kogo zrobią murzyna, a z kogo zatwardziałą feministkę lub Silną Postać Kobiecą?

Każda czarodziejka będzie zatwardziałą feministką, ale to akurat by pasowało. A jeśli z kogoś zrobią murzyna to ja bojkotuje ten serial. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:
9 minut temu, Kazak napisał:

A teraz zakłady - z kogo zrobią murzyna, a z kogo zatwardziałą feministkę lub Silną Postać Kobiecą?

Każda czarodziejka będzie zatwardziałą feministką, ale to akurat by pasowało. A jeśli z kogoś zrobią murzyna to ja bojkotuje ten serial. 

Jak dla mnie Płotkę może grać murzyn i nie będzie się to kłocic z kanonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy być "trzecim kołem u wozu"? Kimś bardzo potrzebnym, jak sądzę. Chyba, że wóz jest dwukołowy i świetnie sobie radzi jako taki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:

Każda czarodziejka będzie zatwardziałą feministką, ale to akurat by pasowało. A jeśli z kogoś zrobią murzyna to ja bojkotuje ten serial. 

No to im powiedziałeś. Teraz, ze strachu przed bojkotem, na pewno zmienią aktorów

  • Downvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... jak zwykle jednym uchem wpadnie drugim wypadnie. Syreny wyją w Warszawie! Po pierwsze nie w Warszawie a w Poznaniu, po drugie, nie syreny a dzwony, po trzecie, nie wyją a biją. Poprzez tworzenie na Twitterze profili postaci Lauren Schmidt Hissrich chciała po prostu wyczuć fanów, zrobić research, po to żeby niczego nie spieprzyć. Scenarzystka doskonale zdaje sobie sprawę, że jest pod ogromną presją, dlatego zbiera jak najwięcej informacji. Nie oznacza to, że wszystkie wymienione przez nią postaci znajdą się w serialu. W jednym ze swoich ostatnich twittów zapytała, którą postać ma rozłożyć na czynniki osobowościowe i padło na Borcha (w kolejce były jeszcze Angoulême i Essi Daven). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, KeyserSoze napisał:

No to im powiedziałeś. Teraz, ze strachu przed bojkotem, na pewno zmienią aktorów

Ty to pewnie z połowy bohaterów byś zrobił homo murzynów. Na szczęście dla ludzkości są jeszcze normalni ludzie.

BTW nie masz jakiegoś dennego felietonu do napisania? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:
9 minut temu, Kazak napisał:

A teraz zakłady - z kogo zrobią murzyna, a z kogo zatwardziałą feministkę lub Silną Postać Kobiecą?

Każda czarodziejka będzie zatwardziałą feministką, ale to akurat by pasowało. A jeśli z kogoś zrobią murzyna to ja bojkotuje ten serial. 

Mam nadzieję że problem rasizmu w stosunku do elfów, krasnoludów czy niziołków im wystarczy w temacie poprawności politycznej i nie będą kombinować. Ewentualnie jak chcą to mogą dodać jakichś czarnoskórych Zerrikańczyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Murzyni w obsadzie się pojawią, to jest 100% pewne i nie będą to bynajmniej jakieś mniej znaczące postacie drugoplanowe.

Na dodatek muszę Was zmartwić, bo krążą plotki, że murzynem ma być nie kto inny jak sam Biały Wilk, tylko w tym przypadku bardziej by pasowało "Czarny Wilk" :D Poprawność polityczna to nie fikcja. Ten serial mało będzie przypominał to, co przeczytaliście w książkach, czy zobaczyliście w grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terixAS napisał:

Murzyni w obsadzie się pojawią, to jest 100% pewne i nie będą to bynajmniej jakieś mniej znaczące postacie drugoplanowe.

Na dodatek muszę Was zmartwić, bo krążą plotki, że murzynem ma być nie kto inny jak sam Biały Wilk, tylko w tym przypadku bardziej by pasowało "Czarny Wilk" :D Poprawność polityczna to nie fikcja. Ten serial mało będzie przypominał to, co przeczytaliście w książkach, czy zobaczyliście w grach.

A po czym wnosisz? Bo nagle pojawiło się nazwisko Idrisa Elby, czy dlatego, że IGN pieprzy jak zwykle o głodnych barankach? Poczytaj Twittera scenarzystki, byle uważnie. W żadnym wypadku nie ma tam powiedziane, że ktokolwiek będzie taki lub inny. Jedyne, co Hissrich podkreśla to wierne trzymanie się książkowemu pierwowzorowi. 

PS. Też nie wyobrażam sobie "czarnego wilka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej pisałem, jednym uchem wpada, drugim wypada. A konkurencja nie śpi.

[M-Muradin]

Edytowano przez Muradin
Prosimy o nieumieszczanie linków do zewnętrznych serwisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować