Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cyberpunk 2077 nie tylko na konsolach obecnej generacji, ale także na PS5 i nowym Xboksie?

10 postów w tym temacie

40 minut temu, TobiAlex napisał:

A może tak naprawdę nic nie ma? Jak tam Panowie i Panie z CDP Red co?

Weź pod uwagę jak to obecna generacja konsol trwa od 2013 roku, a średnio konsolowa generacja trwa 4-5 lat. Wydanie PS4 Pro i XB1X przedłużyło życie tej generacji jedynie o 2 lata tak naprawdę, bo o pracach nad PS5 i następnym Xpudle wiadomo w zasadzie od 2016. I zacznijmy od tego że wydanie gry na obecną generację a potem na następną z paroma usprawnieniami jest niczym nowym obecnie i praktycznie wykonywaną czynnością przez wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacieram rączki... Co mnie cieszy że zarówno Sony jak i Ms dzięki wypuszczeniu znacznie mocniejszych wersji w środku generacji zdobyli doświadczenie na polu 4k. Ja to widzę tak że na początku kolejnej generacji Sony da na bank natywne 4k i będzie się chciało pokusić o 60 Fps albo o ustawienia Ultra rodem z Pc. Microsoft z kolei zrobił mega skok wewnątrz generacji. W końcu Xone X jest 4-5x szybszy niż Xone. Więc tutaj wróże 4k, 60fps i ultra. Chociaż kto wie ile Xone X będzie żył. Więc może Ms pójdzie w 8k... Wiem śmiesznie to brzmi bo większość ludzi leci na poczciwym FullHd, jednak przy matrycach 55 cali i większych różnica jest kolosalna.

Żeby się nie okazało że Sony wypuści Ps5 mocniejsze o połowę od Xone X a Ms da kontrę jakoś rok półtora później. Co w sumie by nie było głupie po co walczyć między sobą o klienta w tym samym czasie jak można to rozciągnąć w czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Numenpl napisał:
40 minut temu, TobiAlex napisał:

A może tak naprawdę nic nie ma? Jak tam Panowie i Panie z CDP Red co?

Weź pod uwagę jak to obecna generacja konsol trwa od 2013 roku, a średnio konsolowa generacja trwa 4-5 lat. Wydanie PS4 Pro i XB1X przedłużyło życie tej generacji jedynie o 2 lata tak naprawdę, bo o pracach nad PS5 i następnym Xpudle wiadomo w zasadzie od 2016. I zacznijmy od tego że wydanie gry na obecną generację a potem na następną z paroma usprawnieniami jest niczym nowym obecnie i praktycznie wykonywaną czynnością przez wszystkich.

Xbox 360 i ps3 były na rynku 8 lat. Jeszcze umiem liczyć do 8 a ty chyba masz z tym problem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Wiedźmin 4 w 2026 zgodnie z ich czasem tworzenia gry. Tak jak rockstar. Gta 6 w 2021. Nowa generacja będzie zapowiedziana na E3 w 2020 i rok później wyjdzie punk. Mogę sobie dać wszystkie nogi i ręce obciąć za ten scenariusz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kash28 napisał:

Zacieram rączki... Co mnie cieszy że zarówno Sony jak i Ms dzięki wypuszczeniu znacznie mocniejszych wersji w środku generacji zdobyli doświadczenie na polu 4k. Ja to widzę tak że na początku kolejnej generacji Sony da na bank natywne 4k i będzie się chciało pokusić o 60 Fps albo o ustawienia Ultra rodem z Pc. Microsoft z kolei zrobił mega skok wewnątrz generacji. W końcu Xone X jest 4-5x szybszy niż Xone. Więc tutaj wróże 4k, 60fps i ultra. Chociaż kto wie ile Xone X będzie żył. Więc może Ms pójdzie w 8k... Wiem śmiesznie to brzmi bo większość ludzi leci na poczciwym FullHd, jednak przy matrycach 55 cali i większych różnica jest kolosalna.

Żeby się nie okazało że Sony wypuści Ps5 mocniejsze o połowę od Xone X a Ms da kontrę jakoś rok półtora później. Co w sumie by nie było głupie po co walczyć między sobą o klienta w tym samym czasie jak można to rozciągnąć w czasie :)

Muszę Cię zmartwić, ale:

- Nie, nie będzie takiej różnicy między konsolami (podadto jak to widać jak przykładzie xboxa x gry > moc...)

- Nie, ani jedna ani druga firma nie da konkurencji przewagi czasowej bo to 20 milionów konsol.

- nie będzie 8k. póki co nie ma nawet 4k i co najwyżej za 2 lata dadzą w konsole natywne 4k w 30fps. finansowo i tdp nie ma opcji na więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować