• 0
CreepyMan

Dziwne spadki FPS

Pytanie

Witam, mam problem z FPS w grach. Gram sobię np. w Grand Theft Auto San Andreas i po jakimś czasie (parę minut) nagle FPS spadają mi do 5, ciągle mam 5 FPS, jednak po paru minutach znów mam te 60 FPS, ale znów po paru minutach FPS spadają mi do pięciu i tak w kółko... Komputer nie jest super, ale gram na nim najczęściej w GTA SA, MTA i czasem LOL. Ta sytuacja z FPS jest w każdej grze (nie tylko w tych, które podałem) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

  • 0
1 godzinę temu, CreepyMan napisał:

Witam, mam problem z FPS w grach. Gram sobię np. w Grand Theft Auto San Andreas i po jakimś czasie (parę minut) nagle FPS spadają mi do 5, ciągle mam 5 FPS, jednak po paru minutach znów mam te 60 FPS, ale znów po paru minutach FPS spadają mi do pięciu i tak w kółko... Komputer nie jest super, ale gram na nim najczęściej w GTA SA, MTA i czasem LOL. Ta sytuacja z FPS jest w każdej grze (nie tylko w tych, które podałem) !

Może jakiś wirus odpala Ci coś w tle? Może coś ze sterownikami? Może temperatury na karcie, albo procu? Posprawdzaj te rzeczy i daj znać co wyszło. A jeśli to nic nie pomoże to podaj więcej szczegółów i dokładną specyfikację kompa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się