Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sea of Thieves już niebawem trafi na PC i Xboksa One, a oto premierowy zwiastun

4 posty w tym temacie

Zniechęciłem się do gry po ostaniej becie... W sumie jakiej becie to już był finalny kod z naklejką "beta"

tak czy siak brak matchmakingu skreśla tą grę bo:
1. Nie każdy ma ciągle dostępnych znajomych, w momencie gdy my mamy czas i vice versa
2. Nie wszyscy mają znajomych co krają w te same gry so my i vice versa
3. Niektórzy wcale nie mają znajomych

A gra solo to nuda na potęgę...

Do tego brak serwerów EU! od pre-Alphy nic się nie zmieniło cały czas łączy z serwerem USA?! Bo serwer EU to na bank nie był, bo ping wynosił 120-160ms a pre alphie czy CBT nie było znów tylu typów by serwery (Azure) tak były obciążone, co z takim pingiem idzie? A no to ,że jest opóźnienie najbardziej wkur.... przy sterowaniu statkiem który z opóźnieniem reaguje na kręcenie sterem.
OB wydajność nieco spadła względem Alphy.

Na szczęście grę można mieć za darmo przytulając XBOX Game Passa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest matchmaking... I uwierz mi, dużo rzeczy w betcie nie było ale ja się grą interesuję i gram w wersje testowe od roku więc czego ja od Ciebie wymagam. Ja żadnych opóźnień nie dostrzegłem ani moi znajomi (grupa ok. 15 osób łącznie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi tu porządnej kampanii singlowej, bo byłoby tu na nią miejsce, ale skoro będzie to dostępne od razu w Game Passie to na pewno wypłynę choć raz w morze. Byle tylko zebrać dobrą ekipę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować