Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Agony - poznaliśmy finalne wymagania sprzętowe

6 postów w tym temacie

Te wymagania na ultra powalają. Zwłaszcza, że na zapowiedzach widzimy przedewszystkim zamkniete przetrzenie i sredniej jakości tekstury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą - te wymagania nie są wprost proporcjonalne do tego co gra pokazuje. Widać to przekładanie premiery wyszło grze na dobre - MAMY ŚWIETNĄ OPTYMALIZACJĘ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Face7 napisał:

Zgadzam się z przedmówcą - te wymagania nie są wprost proporcjonalne do tego co gra pokazuje. Widać to przekładanie premiery wyszło grze na dobre - MAMY ŚWIETNĄ OPTYMALIZACJĘ! 

Naprawdę to jest wg Ciebie świetna optymalizacja? Zamknięta przestrzeń, bez natury, bez większych skupisk postaci, do tego niezbyt dynamiczna. Grafika mocno kojarzy mi się z doomem, tyle że tam na i3 i 1060tce gra przy ostrym młynie nie spadała nawet poniżej 100 klatek i to dopiero była świetna optymalizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Face7 napisał:

Zgadzam się z przedmówcą - te wymagania nie są wprost proporcjonalne do tego co gra pokazuje. Widać to przekładanie premiery wyszło grze na dobre - MAMY ŚWIETNĄ OPTYMALIZACJĘ! 

2 godziny temu, TigerXP napisał:

Naprawdę to jest wg Ciebie świetna optymalizacja? Zamknięta przestrzeń, bez natury, bez większych skupisk postaci, do tego niezbyt dynamiczna. Grafika mocno kojarzy mi się z doomem, tyle że tam na i3 i 1060tce gra przy ostrym młynie nie spadała nawet poniżej 100 klatek i to dopiero była świetna optymalizacja.

W kontekście pierwszego zdania chciałem, żeby określenie "świetna optymalizacja" wyszła sarkastycznie ;P Cóż... nie wyszło :D

Ale zgadzam się z tym, że Doom miał kapitalną optymalizację. Na moim komputerze to akurat nie był problem z odpaleniem ale u paru znajomych z odrobinę starszymi, średnimi komputerami Doom szalał spokojnie w 60 klatkach przy średnich ustawieniach i wciąż wyglądał świetnie.

Edytowano przez Face7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Face7 napisał:

W kontekście pierwszego zdania chciałem, żeby określenie "świetna optymalizacja" wyszła sarkastycznie ;P Cóż... nie wyszło :D

Na swoje usprawiedliwienie napiszę tylko że zaspany byłem i widać nie skumałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować