Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Detroit: Become Human - nowy trailer przypomina o tym, jak ważne są nasze decyzje

4 posty w tym temacie

Widzieliście jak mocno twórcy musieli pójść na kompromis w kwestii grafiki? Wystarczy zobaczyć "gameplay na silniku gry" z 2016 roku i ten sam gameplay już z 2018. Powtórka z Wieśka i Watch Dogs. Nie wiem co na celu ma pokazywanie pierwszych gameplay'ów na nierealnej oprawie graficznej, nie znam się w sumie, ale dla mnie to jest takie pogorszanie oprawy po cichutku, żeby tylko to jakoś działało, a żeby nikt za bardzo się nie zorientował. Whatever, ta gra pewnie będzie dobra, nawet jakby miała być w 2D, ale po co takie zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, MisioKGB napisał:

Widzieliście jak mocno twórcy musieli pójść na kompromis w kwestii grafiki? Wystarczy zobaczyć "gameplay na silniku gry" z 2016 roku i ten sam gameplay już z 2018. Powtórka z Wieśka i Watch Dogs. Nie wiem co na celu ma pokazywanie pierwszych gameplay'ów na nierealnej oprawie graficznej, nie znam się w sumie, ale dla mnie to jest takie pogorszanie oprawy po cichutku, żeby tylko to jakoś działało, a żeby nikt za bardzo się nie zorientował. Whatever, ta gra pewnie będzie dobra, nawet jakby miała być w 2D, ale po co takie zabiegi?

Marketing panie kolego :P

A co do watch dogs - nikt tak pięknie nie kastruje swoich gier z grafiki, jak ubisoft. Wiesiek przynajmniej po downgradzie dalej wyglądał ładnie, czego nie można powiedzieć o wielu grach od ubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, MisioKGB napisał:

Widzieliście jak mocno twórcy musieli pójść na kompromis w kwestii grafiki? Wystarczy zobaczyć "gameplay na silniku gry" z 2016 roku i ten sam gameplay już z 2018.

Dlatego coraz mniej ludzi interesuje się tymi wszystkimi pokazami, które fundują firmy graczom na imprezach typu E3. Prezentowane gry na takich imprezach to jedno a to co się kupuje w sklepie (z uwagi na liczne błędy trudno w niektórych przypadkach mówić o finalnym produkcie) to drugie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować