Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warframe z 38 milionami zarejestrowanych użytkowników

11 postów w tym temacie

Gregario napisał:

A ilu jest aktywnych graczy? ;)

Np teraz gra ponad 75 tyś graczy wg steam. Plasuje się w tym momencie na 5 miejscu najbardziej obleganych pozycji steama. Fajnie, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość, bo zabieram się do zagrania w to jak sójka za morze, a skoro daleko im do upadku to pewnie będę miał niejedną okazję. Szkoda tylko, że nie będzie cross playa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Socjo napisał:
Gregario napisał:

A ilu jest aktywnych graczy? ;)

Np teraz gra ponad 75 tyś graczy wg steam. Plasuje się w tym momencie na 5 miejscu najbardziej obleganych pozycji steama. Fajnie, nie?

No tak średnio. Daleko do tych 38mln, gdzie ja sam mam 3 konta + wersję na Xbox i PS4 a nie gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele osob nie zwraca uwagi na to ze cala masa graczy gra na ich luncherze poza Steam takze wlasciwa liczba graczy mzoe byc wieksza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu podchodzilem do gry bo słyszałem dobre opinie. Faktycznie, fajny system walki, grafika niczego sobie, spore mapy, duża personalizacja postaci. Ale byłem nakręcony na misje w kooperacji, a to one zawiodły mnie najbardziej. wszystko działo się tak dynamicznie, że nawet nie widziałem moich dwóch sojuszników, z którymi broniłem punktu. Wrogowie padali jeszcze szybciej. Ucierpiała na tym jak dla mnie widowiskowość i nie czerpałem przyjemności bo nadal czułem się jakbym grał sam. Może na innym etapie jest inaczej, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oxygar napisał:

Jakiś czas temu podchodzilem do gry bo słyszałem dobre opinie. Faktycznie, fajny system walki, grafika niczego sobie, spore mapy, duża personalizacja postaci. Ale byłem nakręcony na misje w kooperacji, a to one zawiodły mnie najbardziej. wszystko działo się tak dynamicznie, że nawet nie widziałem moich dwóch sojuszników, z którymi broniłem punktu. Wrogowie padali jeszcze szybciej. Ucierpiała na tym jak dla mnie widowiskowość i nie czerpałem przyjemności bo nadal czułem się jakbym grał sam. Może na innym etapie jest inaczej, nie wiem.

Prawde mowiac mysel ze powinienes sprobowac pograc samemu i zorientowac sie w grze... Po wlasciwym wstepie nie bedziesz mial problemow ze zorientowaniem sie co sie dzieje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Socjo napisał:

Np teraz gra ponad 75 tyś graczy wg steam. Plasuje się w tym momencie na 5 miejscu najbardziej obleganych pozycji steama. Fajnie, nie?

75 tyś. aktywnych graczy na 38 mln zarejestrowanych. Szału nie ma. Nic dziwnego, że akurat tej liczby w rocznicowym zestawieniu nie podali. Zresztą, twórcy innych gier przy publikowaniu tego typu zestawień dziwnym zbiegiem okoliczności też nie chwalą się podobnymi danymi. Zupełnie zrozumiałym jest za to chwalenie się multikontami czy innymi martwymi duszami.

Edytowano przez Gregario

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gregario napisał:
11 godzin temu, Socjo napisał:

Np teraz gra ponad 75 tyś graczy wg steam. Plasuje się w tym momencie na 5 miejscu najbardziej obleganych pozycji steama. Fajnie, nie?

75 tyś. aktywnych graczy na 38 mln zarejestrowanych. Szału nie ma. Nic dziwnego, że akurat tej liczby w rocznicowym zestawieniu nie podali. Zresztą, twórcy innych gier przy publikowaniu tego typu zestawień dziwnym zbiegiem okoliczności też nie chwalą się podobnymi danymi. Zupełnie zrozumiałym jest za to chwalenie się multikontami czy innymi martwymi duszami.

Zgadza sie ale pamietaj tez ze oni sa zawsze w top 10 gier granych na Steam a czesto top 5 takze trudno narzekac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować