Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PUBG na smartfony i tablety już do pobrania

4 posty w tym temacie

Zagrałem jeden meczyk. Mapa baaaardzo podobna. Jedyne różnice, które zwróciły moją uwagę:

  • Niektóre domy mają inny układ pokoi
  • Mam wrażenie, że samochody mniej miotają się podczas jazdy (pewnie ziemia ma mniej polygonów)
  • Gra się na mniejszej rozdziałce na słabszych ustawieniach graficznych (względem najniższych na PC - na takich gram) i ciężej zauważyć przeciwnika jak ten się nie rusza.
  • Nie ma natywnego wsparcia dla gamepadów. Na YT znalazłem jakieś rozwiązanie z Octopus keymapperem, ale nie testowałem.
  • Włączone jest automatyczne podnoszenie przedmiotów, przez co nie trzeba przejmować się podnoszeniem lepszego plecaka, kamizelki czy nawet ulepszeń do broni lub samej broni (jeżeli mamy pusty slot na taką broń lub ulepszenie).

Ostatni komentarz dla ciekawych. W grze nie da się połączyć naszego konta gry na Steam, więc punkty BP są ograniczone do tego co zdobędziemy na telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, widzę, że gram.pl bawi się w clickbaity... gdzie niby jest do pobrania? Może w amerykańskim AppStore, ale nie jest dostępne w europejskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TobiAlex napisał:

O, widzę, że gram.pl bawi się w clickbaity... gdzie niby jest do pobrania? Może w amerykańskim AppStore, ale nie jest dostępne w europejskim.

Emmm, no nie wiem. Wejdź w link z artykułu może najpierw? Jak martwi cię, że sklep play jest po angielsku to po prostu skasuj końcówkę &hl=en z linku. To jest zwykły europejski Sklep Play.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować