Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Tanks wchodzi w nową erę wraz z aktualizacją 1.0

5 postów w tym temacie

A sa jakies zmiany w systemie expa, wirtualnej walucie itp. No bo niestety jesli nie chce sie być niedzielnym graczem, albo grindować po nocach to WG wymusza na nas płacenie. I to ostre płacenie za konto premium premki do zarabiania, kożystanie z lepszej amunicji ( jak się nie ma konta premium to wybitnie na minus wychodzimy), odinstalowywanie modułów itp itp. Wszytskie gry od WG to dojarki graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@alex1112 u konkurencji, czyli War Thunderze - to samo. Zatrzymasz się na pewnym etapie i potem masz więcej przebadanych pojazdów niż możesz kupić za walutę w grze. Dlatego sobie darowałem. i to też, żebym mógł zarabiać więcej niż w realistycznych bitwach, musiałbym grać w tryb arcade.

W mobach jest mniej bohaterów niż tych wszystkich czołgów, a jednak gry nie wymagają tak odpychającego grindu. Tak, wiem, że są skórki. Dla czołgów mogłyby być kamuflarze, warianty rozmieszczenia ekwipunku na czołgu itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@alex1112, @oxygar: gram sobie w wota od kilku dobrych lat. jestem raczej graczem casualowym, ze względu na średni już pesel. Nigdy nie zapłaciłem grosza na wota, chyba że był przypadkiem kod w cda. Mój ulubiony tier to 4. Nawet bez płacenia, gra jest niezłą zabawą. Za to po aktualizacji trochę ciężko się odnaleźć: grafika naprawdę uległa sporej poprawie, mapy są zmodyfikowane - niby to samo ale zupełnie innaczej. Jeśli gracie jak ja - bez spiny o zwycięstwo to pora odświerzyć tytuł - zwłaszcza że amunicja za złoto raczej już jest passe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asceta napisał:

@alex1112, @oxygar: gram sobie w wota od kilku dobrych lat. jestem raczej graczem casualowym, ze względu na średni już pesel. Nigdy nie zapłaciłem grosza na wota, chyba że był przypadkiem kod w cda. Mój ulubiony tier to 4. Nawet bez płacenia, gra jest niezłą zabawą. Za to po aktualizacji trochę ciężko się odnaleźć: grafika naprawdę uległa sporej poprawie, mapy są zmodyfikowane - niby to samo ale zupełnie innaczej. Jeśli gracie jak ja - bez spiny o zwycięstwo to pora odświerzyć tytuł - zwłaszcza że amunicja za złoto raczej już jest passe.

Jak chcesz się zatrzymać na 4-6 tierze to ok nie ma problemu, ale jak chcesz grać wyżej to musisz zacząć płacić, albo spędzać w grze całe dnie i noce. Jako że grałem w kilka tytułów od WG, jako gracz dobry/b. dobry to poznałem troche ludzi. Albo bulą chore pieniądze w tą firmę, albo sa to typowe no-live, albo i to i to. Jak rzuciłem ten "nałóg" to nagle okazało się że mam czas i kase na mase innych tytułów i że bawię sie dużo lepiej niz w tym chorym grindzie. Co prawda brakuje mi ludzi, ale pewnie jaką dobrą multi ( z rozsądnym systemem płatności) z czasem znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować