Gram.pl

Czy znacie definicję szaleństwa? - Recenzja Far Cry 5

30 postów w tym temacie

"Far Cry 5 is hands down the best yet for the series, and may be the best Ubisoft title ever. " - 100/100 od Gaming Age xD nie mam pytań co się z tą branżą dzieję. Może mieli dzień ojca w firmie i młody dosiadł się do komputera : P

Oryginał to była gra roku zaraz po HL2, dwójka miała śliczną grafikę oraz przerywniki, trójka miała totalnie kozackiego antagonistę, czwórka była beznadziejna, a z tego co czytam to do piątki wcale nie zachęcacie. Ubi chyba brakło pomysłów na fajną kolejną część...

Edytowano przez MisioKGB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" I jakkolwiek wiem, że gra to nie jest prawdziwe życie, a strzelaniem do pikseli nie krzywdzę nikogo, to jednak zabijanie zagrożonych gatunków zwierząt po to, by zrobić sobie lepsze ubranko wzbudzało we mnie pewien niesmak."

Po tym zdaniu czytałem recenzje z niesamowitym uśmiechem na ustach i nie biore ani słowa z recenzji na poważnie. :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Yden napisał:

" I jakkolwiek wiem, że gra to nie jest prawdziwe życie, a strzelaniem do pikseli nie krzywdzę nikogo, to jednak zabijanie zagrożonych gatunków zwierząt po to, by zrobić sobie lepsze ubranko wzbudzało we mnie pewien niesmak."

Po tym zdaniu czytałem recenzje z niesamowitym uśmiechem na ustach i nie biore ani słowa z recenzji na poważnie. :)

Bierz pod uwagę coś innego - każdy ma nieco inną tolerancję na takie rzeczy. Myślę, że to ważna informacja dla chociażby tych, którzy nie popierają krzywdy wyrządzanej zwierzętom. Czy to wirtualnym, czy to prawdziwym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muradin napisał:

Bierz pod uwagę coś innego - każdy ma nieco inną tolerancję na takie rzeczy. Myślę, że to ważna informacja dla chociażby tych, którzy nie popierają krzywdy wyrządzanej zwierzętom. Czy to wirtualnym, czy to prawdziwym. 

Aha, czyli mordowanie wirtualnych ludzi jest ok, ale mordowanie wirtualnego słonia już jest be.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, czaczi87 napisał:

Aha, czyli mordowanie wirtualnych ludzi jest ok, ale mordowanie wirtualnego słonia już jest be.

Inaczej - jeśli ktoś nie lubi zabijania w grach, bez względu kogo mamy na myśli, to zwyczajnie po ten tytuł nie sięgnie ;)

Chodzi mi zwyczajnie o to, że każdy ma inny próg tolerancji na to, co się dzieje na ekranie i tyle. Przykładowo - nie rusza mnie masakrowanie demonów w Doomie, ale nadal mam przed oczami scenę odkrycia przez amerykańskich żołnierzy masowego grobu w Full Spectrum Warrior. Co do Far Cry 5 - aktualnie mam okazję ograć grę. Jak skończę, to się wypowiem na temat elementów, o których wiele osób dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 99% nie zgadzam sie z recenzjami na gram wiec jutro lece po gre. A ten tekst z zabijaniemwirtualnych zwierzat normalnie mnie polamal i Muradin tego nie da sie w zaden sposob wytlumaczyc. Moim zdaniem nie recenzuj gier jesli Cie takie sprawy ruszaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Stack_Black napisał:

W 99% nie zgadzam sie z recenzjami na gram wiec jutro lece po gre. A ten tekst z zabijaniemwirtualnych zwierzat normalnie mnie polamal i Muradin tego nie da sie w zaden sposob wytlumaczyc. Moim zdaniem nie recenzuj gier jesli Cie takie sprawy ruszaja.

To akurat nie jest recenzja Muradina :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różni gracze mają różną tolerancję na takie rzeczy. Jest wiele osób, które np. nie lubią zabijać niewinnych przechodniów w GTA, innych odrzucała misja "No Russian" w Modern Warfare 2. Jeśli kogoś mierziło zabijanie zwierząt w poprzednich częściach Far Cry, to informacja, że tym razem nie jest to konieczne, może być dla niego pomocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Stack_Black napisał:

Tiger wiem , ale Muradin probuje to wytlumaczyc wiec sam podpisuje sie pod takimi zabiegami. 

A tłumaczę nic innego, jak to, że każdy człowiek jest inny i inaczej reaguje na takie czy inne treści. Ciebie to nie rusza? Spoko, ale znam kilka osób prywatnie, które tak ;)

A tak poza tym pozwól, że to ja zdecyduję, jakich tekstów będę się podejmował w przyszłości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ruszac Cie moze dla mnie co Ci sie tam ubzdura , tak jak i ja mam swoje zachowania ktore moga mi sie podobac bardziej lub mniej , ale piszac recenzje raczej swoich ,,zboczen'' bym nie wpisywal w ogolna ocene gry. Znajdzcie jeszcze feministke z krwi i kosci i dajcie jej pisac recki a juz wogole bedzie pojechane. Ktos sie lapie za gre taka jak FC i jest zniesmaoczny czyms co bylo rdzeniem gry od bodajze 3 czesci. Obstawiam , ze pewnie z oczko za to poszlo w dol a nawet moze i dwa

  • Downvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Stack_Black napisał:

Ruszac Cie moze dla mnie co Ci sie tam ubzdura , tak jak i ja mam swoje zachowania ktore moga mi sie podobac bardziej lub mniej , ale piszac recenzje raczej swoich ,,zboczen'' bym nie wpisywal w ogolna ocene gry. Znajdzcie jeszcze feministke z krwi i kosci i dajcie jej pisac recki a juz wogole bedzie pojechane. Ktos sie lapie za gre taka jak FC i jest zniesmaoczny czyms co bylo rdzeniem gry od bodajze 3 czesci. Obstawiam , ze pewnie z oczko za to poszlo w dol a nawet moze i dwa

Powiem tak - jeśli uważasz zwykłą, ludzką wrażliwość jako "zboczenie", to myślę, że nie mamy o czym tutaj rozmawiać.

A przy okazji - dostajesz OSTRZEŻENIE. Czasami wypadałoby choć trochę szanować innych czytelników. Bez względu na ich poglądy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ty tu czlowieku wyczules brak szacunku do czyichs pogladow?(feministka z krwi i kosci to nie poglad to choroba) dajesz mi ostrzezenie za moje poglady buahaha .

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

7 godzin temu, Stack_Black napisał:

Gdzie ty tu czlowieku wyczules brak szacunku do czyichs pogladow?(feministka z krwi i kosci to nie poglad to choroba) dajesz mi ostrzezenie za moje poglady buahaha .

Widzę, że kolega zna jednostki chorobowe. Zapewne jest lekarzem.

Ja też tutaj czasami "doktoruję" i wypisuję zwolnienia. Na początku miało być na miesiąc, ale skoro kolega chce... BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, pannowacki napisał:

Trochę za późno, tę recenzję już napisał feminista z krwi i kości ;)

 

8 godzin temu, Stack_Black napisał:

Zatkalo mnie . Muradin daj mi bana permanentnego. 

Hahaha, dobre. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny jestem pod wrażeniem, jaka jest różnica między poziomem komentarzy i dyskusji na polskich forach, a większości anglojęzycznych, No jak w lesie po prostu ;)

A tak w ogóle, to serio ktokolwiek spodziewał się jakiejkolwiek rewolucji? Poważnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się