Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Recenzja Ni no Kuni Recenzja Ni no Kuni II: Revenant Kingdom - kiedy prezydent spotyka dziwnego chłopca z ogonemII: Revenant Kingdo - kiedy prezydent spotyka dziwnego chłopca z ogonem

6 postów w tym temacie

Adam Berlik

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom to gra, od której ciężko się oderwać, ale jednocześnie nietrudno zauważyć, że wymaga ona dopieszczenia.

Przeczytaj cały tekst "Recenzja Ni no Kuni Recenzja Ni no Kuni II: Revenant Kingdom - kiedy prezydent spotyka dziwnego chłopca z ogonemII: Revenant Kingdo - kiedy prezydent spotyka dziwnego chłopca z ogonem" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie must have, ze względu na wielki sentyment i zauroczenie częścią pierwszą. Niestety, jest tyle innych koniecznych wydatków, że chwilowo te prawie trzy stówki na grę są dla mnie barierą nie do przeskoczenia. Może za jakieś pół roku znajdzie się to w mojej kolekcji i wtedy znów powrócę do tego wyjątkowego królestwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Colidor napisał:

Może za jakieś pół roku znajdzie się to w mojej kolekcji i wtedy znów powrócę do tego wyjątkowego królestwa :)

Spokojnie, gra nie zając... Zresztą, nie ma tego złego... Za pół roku zakup tej gry będzie jeszcze bardziej korzystny finansowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Colidor napisał:

Dla mnie must have, ze względu na wielki sentyment i zauroczenie częścią pierwszą. Niestety, jest tyle innych koniecznych wydatków, że chwilowo te prawie trzy stówki na grę są dla mnie barierą nie do przeskoczenia. Może za jakieś pół roku znajdzie się to w mojej kolekcji i wtedy znów powrócę do tego wyjątkowego królestwa :)

Na PC to tylko 149 zł ;)

 

P.S: Macie chyba problem z tytułem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2018 o 12:35, lis_23 napisał:

Na PC to tylko 149 zł

Tylko że mój PC już nie dźwiga nowo wydawanych gier. Obecnie do gier mam konsolę, a PC służy do tekstów, grafiki i neta. Oraz oczywiście do przypominania sobie klasyków. Póki te kwestie mam zapewnione - nowy komp mi niepotrzebny. Poza tym ostatnio doszedłem do wniosku, że jakoś tak wygodniej mi się gra na konsolach. Z racji wieku i ogólnego zmęczenia wieczorami po całym dniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować