Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Farm Manager 2018 - recenzja - kolejna polska konkurencja dla Farming Simulatora?

5 postów w tym temacie

Dziwi mnie tak niska ocena. Nie rozumiem pretensji pani recenzentki do jakości polskiej wersji językowej. Więcej błędów językowych znajduję w newsach na tej stronie, redagowanych przez tą samą panią. Grywalność tytułu jest dobra, grafika też stoi na przyzwoitym poziomie, to nie jest tytuł AAA ani strzelanka co ma strzelać fajerwerkami graficznymi. Muzyka bardzo przyjemna, pomaga w koncentracji.,Tytuł ma miejsce i potencjał, zwłaszcza z przyszłymi dodatkami. rozumiem ocenę 6-7 ale 4? Klikadełka z facebooka? Skąd to porównanie, jak można porównywać niezłą strategię ekonomiczną z klikadełkami na facebooku? Dawno nie czytałem tak słabej recenzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem tylko autora recenzji i tak samo jak w przypadku newsów skończyłem dalszą lekturę i zamknąłem kartę przeglądarki. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno zasadnicze pytanie - jak w podsumowaniu recenzji można porównać ze sobą dwa całkowicie odmienne typy gier?

Przecież Farm Manager jest strategią ekonomiczną, a Pure Farming czy Farming Simulator to symulatory FPS. Inne są założenia takich gier, inne oczekiwania odbiorców, inne elementy składają się na grywalność i inne stanowią o złożoności i rozbudowaniu gry.

To tak, jakby zastanawiać się nad zakupem samochodu i porównywać osobówkę z samochodem ciężarowym. Niby i jedno i drugie jeździ, ale mają się do siebie nijak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Do tego dochodzi wiele błędów interpunkcyjnych, a i znalazło się kilka ortografów. Mam wrażenie, że polska wersja językowa była pisana na kolanie."

Hipokryzja lvl over 9000!  :D 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować